Ogłoszenia 27.03.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27.03.2022 r.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na godz. 15.00.
 2. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową w intencji o pokój na świecie u Ukrainie.
 3. We wtorek oddamy tradycyjnie cześć św. Antoniemu.
 4. W imieniu brata Waldemara składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na pomoc Ukrainie. Dziękujemy również za wielkie serce w postaci złożonych produktów żywnościowych, środków czystości, oraz innych darów, które transportem dotarły już do Tarnopola, a stamtąd już przekazane do Kijowa i Hersonu oraz w miejsca i do osób potrzebujących pomocy i wsparcia.
 5. Na kolektę inwestycyjną w zeszłą niedzielę złożono na Płoni 4736 zł, 5 Euro i 15 Koron Czeskich a na Oborze 627 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, w piątek o godz. 17.30. Kartki na wypominki można pobrać ze stolika z gazetami. Wypominki będą czytane 15 minut przed Drogą Krzyżową, czyli o 17.15. Po drodze Krzyżowej Msza św. wieczorna. Za odprawienie tego nabożeństwa możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja dobry i najsłodszy Jezu /DN s. 237, NDN 26.5/ po Komunii św. przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny.
 7. W związku z wyjazdami rekolekcyjnymi wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się i umówienie terminu drogą telefoniczną dzwoniąc na numer klasztorny 32/415 24 12 lub na nr kom 691 878 042.
 8. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.  Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

27.03.2022 r.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na godz. 15.00 na Płonię
 2. W imieniu brata Waldemara składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na pomoc Ukrainie. Dziękujemy również za wielkie serce w postaci złożonych produktów żywnościowych, środków czystości, oraz innych darów, które transportem dotarły już do Tarnopola, a stamtąd już przekazane do Kijowa i Hersonu oraz w miejsca i do osób potrzebujących pomocy i wsparcia.
 3. Na kolektę inwestycyjną w zeszłą niedzielę złożono na Płoni 4736 zł, 5 Euro i 15 Koron Czeskich a na Oborze 627 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 4. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na potrzeby naszego kościoła na Oborze. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary
 5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, w piątek o godz. 16.30. Kartki na wypominki można pobrać ze stolika z gazetami. Wypominki będą czytane 15 minut przed Drogą Krzyżową, czyli o 16.15. Po drodze Krzyżowej Msza św. Za odprawienie tego nabożeństwa możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja dobry i najsłodszy Jezu /DN s. 237, NDN 26.5/ po Komunii św. przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny.
 6. W związku z wyjazdami rekolekcyjnymi wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się i umówienie terminu drogą telefoniczną dzwoniąc na numer klasztorny 32/415 24 12 lub na nr kom 691 878 042.
 7. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KŁOSEK – TOKARSKI.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.