Ogłoszenia 27.02.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27.02.2022 r.

 1. Zapraszamy na Nieszpory na godz. 15.00.
 2. Po Mszy św. o godz. 11.00 rozpoczynamy Adorację Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem. Plan Adoracji wywieszony jest w gablotce i umieszczony na stronie internetowej parafii.
 3. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową.
 4. We wtorek oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W środę Popielcową rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. z kazaniem oraz ceremonią posypania głów popiołem o godz. 6.30, 9.00 i 18.00, oraz na Oborze o godz. 16.30. W tym dniu obowiązuje post ilościowy i abstynencja od pokarmów mięsnych i alkoholu. Będziemy mogli w tym złożyć ofiary na pomoc mieszkańcom oraz uchodźcom z Ukrainy.
 6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, w piątek o godz. 17.30. Kartki na wypominki można pobrać ze stolika z gazetami. Wypominki będą czytane 15 minut przed Drogą Krzyżową, czyli o 17.15. Po drodze Krzyżowej Msza św. wieczorna. Za odprawienie tego nabożeństwa możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja dobry i najsłodszy Jezu /DN s. 237, NDN 26.5/ po Komunii św. przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny.
 7. Odpowiadając na apel papieża Franciszka, prośmy w naszych modlitwach o pokój na Ukrainie.
 8. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano na Płoni 4773 zł a na Oborze 597 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, oraz jest nowy numer naszej gazetki parafialnej.
 10. Odwiedziny chorych 04 i 05 marca, do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 11. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory na godz. 15.00 na Płonię
 2. W środę Popielcową rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. z kazaniem oraz ceremonią posypania głów popiołem o godz. 6.30, 9.00 i 18.00, oraz na Oborze o godz. 16.30. W tym dniu obowiązuje post ilościowy i abstynencja od pokarmów mięsnych i alkoholu. Będziemy mogli w tym złożyć ofiary na pomoc mieszkańcom oraz uchodźcom z Ukrainy.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, w piątek o godz. 16.30. Kartki na wypominki można pobrać ze stolika z gazetami. Wypominki będą czytane 15 minut przed Drogą Krzyżową, czyli o 16.15. Po drodze Krzyżowej Msza św.
 4. Za odprawienie tego nabożeństwa możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja dobry i najsłodszy Jezu /DN s. 237, NDN 26.5/ po Komunii św. przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny.
 5. Odpowiadając na apel papieża Franciszka, prośmy w naszych modlitwach o pokój na Ukrainie.
 6. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano na Płoni 4773 zł a na Oborze 597 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, oraz jest nowy numer naszej gazetki parafialnej.
 8. Odwiedziny chorych 04 i 05 marca, do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 9. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiary na potrzeby kościoła na Oborze. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KUCIŃSKI – KUCIŃSKI.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.