Ogłoszenia 23.01.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23.01.2022 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Kolędowe na godz. 15.00
 2. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową.
 3. We wtorek oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W związku ze zmianą cen za wywóz śmieci z cmentarza na obecny rok, oraz potrzebą konkretnych zmian ich składowania, zapraszamy na zebranie dotyczące sprawy we wtorek na godz.18.30 do kościoła. Nie bądźmy obojętni na to spotkanie i sprawę dość istotną i pilną.
 5. W środę zapraszamy dzieci na Mszę świętą szkolną na godz. 18.00.
 6. Siostra Joanna zaprasza na spotkania w wyznaczonych dniach i godzinach.
 7. Na kolektę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę zebrano na Płoni 4612 zł, a na Oborze 444 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 8. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

 1. Zapraszamy na Nieszpory Kolędowe na godz. 15.00 na Płonię.
 2. W związku ze zmianą cen za wywóz śmieci z cmentarza na obecny rok, oraz potrzebą konkretnych zmian ich składowania, zapraszamy na zebranie dotyczące sprawy we wtorek na godz.18.30 do kościoła na Płonię. Nie bądźmy obojętni na to spotkanie i sprawę dość istotną i pilną.
 3. W środę zapraszamy dzieci na Mszę świętą szkolną na godz. 18.00 na Płonię.
 4. Siostra Joanna zaprasza na spotkania w wyznaczonych dniach i godzinach.
 5. Na kolektę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę zebrano na Płoni 4612 zł, a na Oborze 444 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wspólne kolędowanie podczas mszy świętych kolędowych oraz za wszelkie złożone ofiary.
 7. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: PRZEMYŚLAŃSKI – BUJKO.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.