Ogłoszenia 21.11.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21.11.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na nieszpory niedzielne.
 2. Wychodząc dziś z kościoła możemy zabrać ze sobą karty do glosowania z kandydatami do Rady Parafialnej, którzy wyrazili zgodę na kandydowanie. Karty wyłożone są na bocznych ławkach. Uprawnionymi do głosowania są osoby, które skończyły 18 lat. Każdy uprawniony może na liście wyborczej wskazać 1, 2 lub 3 kandydatów; karty niewypełnione lub wskazanie w nich więcej niż trzech kandydatów czyni głos nieważnym. Wszystkie karty wyborcze są opieczętowane i ponumerowane celem uniknięcia nieprawidłowości. Wypełnione karty przyniesiemy w następną niedzielę. Według regulaminu wyborów Rad Parafialnych, przewiduje on dla naszej parafii w sumie 10 osób, z tego 7 osób wybranych przez parafian, a 3 osoby desygnuje z nominacji proboszcz.
 3. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji żyjących i zmarłych organistów, chórzystów i członków orkiestry.
 4. W tygodniu zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową o godz. 17.30.
 5. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 6. W środę 24 listopada o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę świętą szkolną a szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania – klasa 6 szkoły podstawowej.
 7. Zapraszamy kobiety wraz dziećmi na spotkanie w Domu Maryi w czwartek o godz. 16.30.
 8. W sobotę 27 listopada spotkanie formacyjne dla dzieci Maryi od 14.00 do 16.00.
 9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny – ADWENT. Na nabożeństwie o godz. 15.00 zostaną poświęcone wieńce i ozdoby adwentowe. Po nabożeństwie spotkanie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w salce klasztornej.
 10. Informujemy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. Prosimy, by w pierwszej kolejności zamawiać Msze św. Jubileuszowe, rocznicowe i roczki. W obecnej sytuacji proponujemy by przynieść je zapisane na kartce z podaniem numeru telefonu. Możemy je złożyć na furcie lub zakrystii.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, oraz ze stolika z gazetami możemy zabrać nowy nr gazetki parafialnej.
 12. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

21.11.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na nieszpory niedzielne na Płonię.
 2. Wychodząc dziś z kościoła możemy zabrać ze sobą karty do glosowania z kandydatami do Rady Parafialnej, którzy wyrazili zgodę na kandydowanie. Karty wyłożone są na bocznych ławkach. Uprawnionymi do głosowania są osoby, które skończyły 18 lat. Każdy uprawniony może na liście wyborczej wskazać 1, 2 lub 3 kandydatów; karty niewypełnione lub wskazanie w nich więcej niż trzech kandydatów czyni głos nieważnym. Wszystkie karty wyborcze są opieczętowane i ponumerowane celem uniknięcia nieprawidłowości. Wypełnione karty przyniesiemy w następną sobotę lub niedzielę. Według regulaminu wyborów Rad Parafialnych, przewiduje on dla naszej parafii w sumie 10 osób, z tego 7 osób wybranych przez parafian, a 3 osoby desygnuje z nominacji proboszcz.
 3. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, zapraszamy na Płonię na Mszę św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji żyjących i zmarłych organistów, chórzystów i członków orkiestry.
 4. W środę 24 listopada o godz. 18.00 na Płonie zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę świętą szkolną a szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania – klasa 6 szkoły podstawowej.
 5. Zapraszamy kobiety wraz dziećmi na spotkanie w Domu Maryi w czwartek o godz. 16.30 na Płonię.
 6. W sobotę 27 listopada spotkanie formacyjne dla dzieci Maryi od 14.00 do 16.00 na Płoni.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny – ADWENT.

Na nabożeństwie o godz. 15.00 na Płoni zostaną poświęcone wieńce i ozdoby adwentowe. Po nabożeństwie spotkanie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w salce klasztornej.

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a dziś możemy zabrać nowy nr gazetki parafialnej.
 2. Informujemy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. Prosimy, by w pierwszej kolejności zamawiać Msze św. Jubileuszowe, rocznicowe i roczki. W obecnej sytuacji proponujemy by przynieść je zapisane na kartce z podaniem numeru telefonu do zakrystii.
 3. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: GOCYŁA – PILIŃSKI.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.