Ogłoszenia 10.10.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10.10.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na nabożeństwo ku czci MB z błogosławieństwem 4 stron świata i uczczeniem figury. Po nabożeństwie jak pozwoli nam pogoda spotkamy się na ogrodzie klasztornym na święto pieczonego ziemniaka. „Poczęstuj sąsiada” – będzie to okazja spróbować i poczęstować swoimi smakołykami. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 2. W tygodniu zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe, odprawiane o godz. 18.00, w sobotę o 17.30.
 3. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W środę 13 października Dzień Fatimski, różaniec odmówimy rano przed Mszą część radosną, po Mszy część bolesną, a wieczorem podczas nabożeństwa część chwalebna, na Oborze część światła.
 5. W środę na nabożeństwie i bezpośrednio po nim ma swoje spotkanie formacyjne młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, tj. klasa 8 szkoły podstawowej oraz 1 klasa szkoły średniej.
 6. Zrodził się pomysł aby stworzyć dla kobiet i dzieci przestrzeń i czas, by mogły spotkać się ze sobą. Spotkania będą się odbywały w czwartki o godz. 16.30 w salce „DOM MARYI” z siostrą Joanną. Serdecznie zapraszamy mamy ze swoimi pociechami.
 7. W sobotę 15 października o godz. 10.00 spotkanie z Liturgiczną Służbą Ołtarza.
 8. W sobotę w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00.
 9. W przyszłą niedzielę tj. 17 października swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi proboszcz o. Ignacy. Msza święta w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na kolektę inwestycyjną. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 11. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

10.10.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na Płonię na nabożeństwo ku czci MB z błogosławieństwem 4 stron świata i uczczeniem figury. Po nabożeństwie jak pozwoli nam pogoda spotkamy się na ogrodzie klasztornym na święto pieczonego ziemniaka. „Poczęstuj sąsiada” – będzie to okazja spróbować i poczęstować swoimi smakołykami. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 2. W tygodniu zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o 17.30, a we wtorek i w sobotę o 16.30.
 3. W środę 13 października Dzień Fatimski, różaniec odmówimy rano przed Mszą część radosną, po Mszy część bolesną, a wieczorem podczas nabożeństwa część chwalebna, na Oborze część światła.
 4. W środę na Płoni na nabożeństwie i bezpośrednio po nim ma swoje spotkanie formacyjne młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, tj. klasa 8 szkoły podstawowej oraz 1 klasa szkoły średniej.
 5. Zrodził się pomysł aby stworzyć dla kobiet i dzieci przestrzeń i czas, by mogły spotkać się ze sobą. Spotkania będą się odbywały w czwartki o godz. 16.30 w salce „DOM MARYI” z siostrą Joanną na Płoni. Serdecznie zapraszamy mamy ze swoimi pociechami.
 6. W sobotę w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00 na Płoni.
 7. W przyszłą niedzielę tj. 17 października swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi proboszcz o. Ignacy. Msza święta w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 8.30 na Płoni. Serdecznie zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na kolektę inwestycyjną. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: RACZEK – ZŁOCZOWSKI

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.