Ogłoszenia 19.09.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19.09.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się w remont organ za złożone na ten cel ofiary.
 3. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 4. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W środę 22 września zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież szkół średnich na Mszę szkolną, a po niej spotkanie klasy 7 przygotowującej się do bierzmowania.
 6. W sobotę 25 września w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00.
 7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach pilnych można dzwonić na numer klasztorny lub na nr kom. 691-878-042.
 8. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. II

Wilamowicz Grzegorz, kawaler, Rzym-Kat., zam. Racibórz

Kaczmarek Martyna, panna, Rzym.-Kat., zam. Wrzonce

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

19.09.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płonię.
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się w remont organ na Płoni, za złożone na ten cel ofiary.
 3. W środę 22 września zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież szkół średnich na Mszę szkolną na Płonię, a po niej spotkanie klasy 7 przygotowującej się do bierzmowania.
 4. W sobotę 25 września w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00 na Płoni.
 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach pilnych można dzwonić na numer klasztorny lub na nr kom. 691-878-042.
 6. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: BURGSTALER – ŻYMEŁKA.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. II

Wilamowicz Grzegorz, kawaler, Rzym-Kat., zam. Racibórz

Kaczmarek Martyna, panna, Rzym.-Kat., zam. Wrzonce

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.