Ogłoszenia 29.08.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. Spotkanie rady parafialnej w poniedziałek 30.08 o godz. 19.30.
 3. Dziękczynienie za tegoroczne plony świętować będziemy w niedzielę 5 września na Mszy świętej o godz.8.30. To nasze wspólne dziękczynienie za dar chleba, który spożywamy każdego dnia, oraz inne dary jakie otrzymujemy od Pan Boga. Po Mszy zapraszamy wszystkich uczestników do ogrodu klasztornego na wspólny poczęstunek, a dla dzieci zaplanowane są różne atrakcje. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Chętnych którzy chcieliby wspomóc ofiarą pieniężną przygotowania tegorocznych dożynek mogą to uczynić składając ofiary w podpisanej kopercie „Na dożynki” w zakrystii, przy furcie klasztornej lub u p. Doroty Koch.
 4. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 5. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 6. W środę 1 września zapraszamy dzieci i młodzież na godz. 18.00 na Mszę święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Po Mszy będą poświęcone tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych. Zapraszamy wszystkich serdecznie.
 7. Odwiedziny chorych w ramach pierwszego piątku miesiąca 3 i 4 września, do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 8. W sobotę na godzinę 8.00 zachęcamy do złożenia warzyw lub innych ozdób by udekorować naszą świątynię parafialną.
 9. W minionym tygodniu został zakupiony opał do ogrzewania kościoła.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

29.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płoni.
 2. Spotkanie rady parafialnej w poniedziałek 30.08 o godz. 19.30.
 3. Dziękczynienie za tegoroczne plony świętować będziemy w niedzielę 5 września na Mszy świętej o godz.8.30 na Płoni. To nasze wspólne dziękczynienie za dar chleba, który spożywamy każdego dnia, oraz inne dary jakie otrzymujemy od Pan Boga. Po Mszy zapraszamy wszystkich uczestników do ogrodu klasztornego na wspólny poczęstunek, a dla dzieci zaplanowane są różne atrakcje. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Chętnych którzy chcieliby wspomóc ofiarą pieniężną przygotowania tegorocznych dożynek mogą to uczynić składając ofiary w podpisanej kopercie „Na dożynki” w zakrystii, przy furcie klasztornej lub u p. Doroty Koch.
 4. W środę 1 września zapraszamy dzieci i młodzież na Płonię na godz. 18.00 na Mszę święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Po Mszy będą poświęcone tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych. Zapraszamy wszystkich serdecznie.
 5. Odwiedziny chorych w ramach pierwszego piątku miesiąca 3 i 4 września, do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 6. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 7. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: STASZKÓW – STASZKÓW.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.