Ogłoszenia 15.08.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15.08.2021 r.

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. Dziękczynienie za tegoroczne plony świętować będziemy w niedzielę 5 września na Mszy świętej o godz.8.30. W tym roku organizatorami tego wydarzenia będą mieszkańcy od starego sklepiku do końca ulicy Sudeckiej i ulic przyległych. W poniedziałek po Mszy wieczornej o 18.30 w salce w klasztorze spotkanie organizacyjne i chcących pomóc w organizacji tegorocznych dożynek. Serdecznie zapraszamy.
 3. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 Msza w intencji pielgrzymów z Góry św. Anny.
 6. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do 25 sierpnia. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer klasztorny lub pod numer komórkowy 691-878-042.
 7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w nim artykuł o naszej Matce Bożej. Na stoliku nowa gazetka parafialna.
 8. Decyzją władz zakonnych przeniesienie do klasztoru w Nysie otrzymał o. Jeremiasz, któremu dziękujemy za wszelkie prace, zaangażowanie i wysiłek katechetyczny. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzymy światła Ducha świętego na nowym miejscu pracy.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

15.08.2021 r.

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płoni.
 2. Dziękczynienie za tegoroczne plony świętować będziemy w niedzielę 5 września na Mszy świętej o godz.8.30 na Płoni. W tym roku organizatorami tego wydarzenia będą mieszkańcy od starego sklepiku do końca ulicy Sudeckiej i ulic przyległych. W poniedziałek po Mszy wieczornej o 18.30 w salce w klasztorze spotkanie organizacyjne i chcących pomóc w organizacji tegorocznych dożynek. Serdecznie zapraszamy.
 3. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do 25 sierpnia. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer klasztorny lub pod numer komórkowy 691-878-042.
 4. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w nim artykuł o naszej Matce Bożej. Jest także no wzięcia nowa gazetka parafialna.
 5. Decyzją władz zakonnych przeniesienie do klasztoru w Nysie otrzymał o. Jeremiasz, któremu dziękujemy za wszelkie prace, zaangażowanie i wysiłek katechetyczny. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzymy światła Ducha świętego na nowym miejscu pracy.
 6. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KLINIK – KLINIK.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.