Ogłoszenia 08.08.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 3. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W środę 11 sierpnia po mszy wieczornej spotkanie organizacyjne dla wyjeżdzających na obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny. Na spotkaniu zostanie podany plan wyjazdu na 3 dni i dla wyjeżdzających tylko na sobotę.
 5. W piątek 13 sierpnia dzień fatimski, różaniec odmówimy przed Mszą poranną część radosną, po Mszy część bolesną, przed wieczorną Mszą część chwalebna a na Oborze część światła.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po Mszach będziemy świecić wianki.
 7. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na kolektę inwestycyjną. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać.
 8. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

08.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płoni.
 2. W środę 11 sierpnia po mszy wieczornej na Płoni spotkanie organizacyjne dla wyjeżdzających na obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny. Na spotkaniu zostanie podany plan wyjazdu na 3 dni i dla wyjeżdzających tylko na sobotę.
 3. W piątek 13 sierpnia dzień fatimski, różaniec odmówimy przed Mszą poranną część radosną, po Mszy część bolesną, przed wieczorną Mszą część chwalebna a na Oborze część światła.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po Mszach będziemy świecić wianki.
 5. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na kolektę inwestycyjną. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać.
 6. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: CHOJKA – BENTKOWSKI.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.