Ogłoszenia 13.06.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13.06.2021 r.

 

 1. W naszej parafii kończymy dziś MISJE ŚWIĘTE. Dziękujemy ojcom Salezemu i Kamilowi za wygłoszone nauki. Niech Słowo Boże , które głosili wyda w naszym życiu dobre owoce. Ojcom misjonarzom życzymy Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy.
 2. Zakończenie Misji Świętych dziś o godz. 15.30 z poświeceniem krzyża misyjnego oraz pamiątkowych krzyży misyjnych. Serdecznie zapraszamy.
 3. Zapraszamy wszystkich starszych i młodszych na 16.30 do ogrodu klasztornego na spotkanie rodzinne, a tam m.in. gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców, oraz inne niespodzianki.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. Na stoliku z gazetkami jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 6. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na kolektę inwestycyjną. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. W dniach 13 do 17 lipca tego roku wraz z bratem Pawłem z Głubczyc, organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Rychwałdu i Świętej Lipki oraz innych ciekawych i malowniczych miejsc. Koszt 1060 zł. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie oraz u ojca Ignacego.
 8. Według nowych rozporządzeń w naszej świątyni podczas mszy i nabożeństw religijnych może wsiąść udział 50% ogólnej ilości wiernych, w przypadku naszego kościoła to liczba 175 osób jednocześnie.
 9. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele w czerwcu: 7.00; 8.30; 11.00; 13.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 10. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 11. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

13.06.2021 r.

 

 1. W naszej parafii kończymy dziś MISJE ŚWIĘTE. Dziękujemy ojcom Salezemu i Kamilowi za wygłoszone nauki. Niech Słowo Boże , które głosili wyda w naszym życiu dobre owoce. Ojcom misjonarzom życzymy Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy.
 2. Zakończenie Misji Świętych dziś na Płoni o godz. 15.30 z poświeceniem krzyża misyjnego oraz pamiątkowych krzyży misyjnych. Serdecznie zapraszamy.
 3. Zapraszamy wszystkich starszych i młodszych na 16.30 na Płonię do ogrodu klasztornego na spotkanie rodzinne, a tam m.in. gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców, oraz inne niespodzianki.
 4. W zakrystii jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 5. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na kolektę inwestycyjną. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. W dniach 13 do 17 lipca tego roku wraz z bratem Pawłem z Głubczyc, organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Rychwałdu i Świętej Lipki oraz innych ciekawych i malowniczych miejsc. Koszt 1060 zł. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie oraz u ojca Ignacego.
 7. Według nowych rozporządzeń w naszej świątyni podczas mszy i nabożeństw religijnych może wsiąść udział 50% ogólnej ilości wiernych, w przypadku naszego kościoła to liczba 45 osób jednocześnie.
 8. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele w czerwcu: na Płoni 7.00; 8.30; 11.00; 13.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: ZDRZAŁEK – ORC.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.