Ogłoszenia 06.06.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

06.06.2021 r.

 

 1. W naszej parafii rozpoczęły się MISJE ŚWIĘTE, plan wywieszony jest gablotce i umieszczony jest na stronie internetowej. Dziś w ramach misji zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 20.30. Msze św. w tygodniu na czas misji odprawiane będą o godz. 9.00 i 18.00 z naukami wg. planu. Niech każdy z nas znajdzie czas aby skorzystać z nauk misyjnych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Trwa oktawa Bożego Ciała i Biały Tydzień, procesja teoforyczna po Mszy wieczornej. Zapraszamy mężczyzn do baldachimu, osoby do sztandarów, dzieci komunijne w strojach, oraz dzieci do sypania kwiatów.
 3. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. Odwiedziny chorych w ramach misji parafialnych odbędą się w piątek 11 czerwca od godz. 11.00 jednocześnie na Płoni i na Oborze.
 5. Na stoliku z gazetkami jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała za wszelką pomoc i prace wokół kościoła i klasztoru.
 7. W przyszłą niedzielę Dzień fatimski, różaniec odmówimy, część radosną przed Mszą o 6.30, część bolesną przed Mszą o 8.30, część chwalebną przed nabożeństwem o godz. 15.00, a na Oborze część światła.
 8. W przyszłą niedzielę nabożeństwo na zakończenie Misji świętych, wraz z poświęceniem krzyża misyjnego o godz. 15.30. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do ogrodu klasztornego na Święto Rodzinne.
 9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie dla misjonarzy, na utrzymanie dzieł jakie prowadzą w domach których pracują.
 10. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele w czerwcu: 7.00; 8.30; 11.00; 13.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 11. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 12. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

06.06.2021 r.

 

 1. W naszej parafii rozpoczęły się MISJE ŚWIĘTE, plan wywieszony jest gablotce i umieszczony jest na stronie internetowej. Dziś w ramach misji zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 20.30 na Płonię. Msze św. w tygodniu na czas misji odprawiane będą o godz. 9.00 i 18.00 a na Oborze o 16.45 z naukami wg. planu. Niech każdy z nas znajdzie czas aby skorzystać z nauk misyjnych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Odwiedziny chorych w ramach misji parafialnych odbędą się w piątek 11 czerwca od godz. 11.00 jednocześnie na Płoni i na Oborze.
 3. W zakrystii jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała za wszelką pomoc i prace wokół kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę Dzień fatimski, różaniec odmówimy, część radosną przed Mszą o 6.30, część bolesną przed Mszą o 8.30, część chwalebną przed nabożeństwem o godz. 15.00, a na Oborze część światła.
 6. W przyszłą niedzielę nabożeństwo na zakończenie Misji świętych, wraz z poświęceniem krzyża misyjnego o godz. 15.30 na Płoni. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do ogrodu klasztornego na Święto Rodzinne.
 7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie dla misjonarzy, na utrzymanie dzieł jakie prowadzą w domach których pracują.
 8. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele w czerwcu: na Płoni 7.00; 8.30; 11.00; 13.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: LEŚNIOK – WALICZEK.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.