Ogłoszenia 18 – 24.04. 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Dziś na godz.14.00 na Komunia świętą dla wszystkich łączących się z nami na Mszy św. on-line.
 2. Wielkie Nieszpory Płońskie o godz. 15.00. Zapraszamy.
 3. We wtorek po mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową o godz. 17.30, po niej wieczorna Msza św.
 5. W niedzielę 25 kwietnia o godz. 11.00 w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej – pierwsza grupa. Ze względu na ograniczone miejsca prosimy aby wybrać inne godziny Mszy św. Do kościoła będą wpuszczone tylko dzieci komunijne i ich rodzice, pozostali goście będą mogli uczestniczyć na Mszy na dworze, będą włączone głośniki. Na placu przed kościołem nie ma ograniczeń co do ilości osób, ma być zachowany dystans oraz zasłonięte maseczką usta i noc.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 6.30 procesja ku czci św. Marka do krzyża przy kościele i modlitwy o urodzaje, a następnie Msza w tej intencji. Pamiętajmy o ograniczonych miejscach w kościele i zachowaniu dystansu podczas procesji i modlitw przy krzyżu.
 7. W związku z obostrzeniami od soboty 27 marca, w naszej świątyni może być w sumie 20 osób ( 1 osoba na 20 m2).
 8. System numerków, obowiązuje w sobotę wieczorem i w niedzielę. W tygodniu rano i wieczorem ilość osób utrzymuje się w dozwolonej liczbie. Do kościoła wchodzimy przez zakrystię odbierając numerek, powrót tą samą drogą oddając numerek. Miejsca w kościele które będziemy zajmować są oznaczone.
 9. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 10. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 11. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych jak w kościele tak i na zewnątrz. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

18.04.2021 r.

 1. Dziś na godz.14.00 na Płonię na Komunię świętą dla wszystkich łączących się z nami na Mszy św. on-line.
 2. Zapraszamy na Wielkie Nieszpory Płońskie o godz. 15.00 na Płonię.
 3. W tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową o godz. 17.30 na Płoni, po niej wieczorna Msza św.
 4. W niedzielę 25 kwietnia o godz. 11.00 w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej – pierwsza grupa. Ze względu na ograniczone miejsca prosimy aby wybrać inne godziny Mszy św. Do kościoła będą wpuszczone tylko dzieci komunijne i ich rodzice, pozostali goście będą mogli uczestniczyć na Mszy na dworze, będą włączone głośniki. Na placu przed kościołem nie ma ograniczeń co do ilości osób, ma być zachowany dystans oraz zasłonięte maseczką usta i noc.
 5. W przyszłą niedzielę na Płoni o godz. 6.30 procesja ku czci św. Marka do krzyża przy kościele i modlitwy o urodzaje, a następnie Msza w tej intencji. Pamiętajmy o ograniczonych miejscach w kościele i zachowaniu dystansu podczas procesji i modlitw przy krzyżu.
 6. W związku z obostrzeniami, w naszej świątyni może być w sumie 3 osoby ( 1 osoba na 20 m2). W pierwszej kolejności dajmy możliwość uczestnictwa osobom z zamówioną intencją mszalną. Pozostali wierni będą mogli uczestniczyć na zewnątrz będzie włączony głośnik.
 7. Porządek Mszy św. niedzielnych w kościele na Płoni o 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 8. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych jak w kościele tak i na zewnątrz. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: HABRAM – ROKOSZ.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.