Ogłoszenia 27.12.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27.12.2020 r.

 1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe na godz.15.00.
 2. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową, następnie suplikacje i Msza św.
 3. W poniedziałek święto św. Młodzianków, o godz. 10.00 Msza św. w intencji dzieci naszej parafii.
 4. We wtorek po mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. Gość niedzielny numer świąteczny w cenie 10 zł.
 6. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. na zakończenie Starego Roku z nabożeństwem przebłagalnym. Serdecznie zapraszamy. Ze względu na wprowadzone obostrzenia nie odbędzie się Msza o północy. W Nowy Rok porządek Mszy świętych jak w niedzielę.
 7. Dnia 1 stycznia 2021 roku w ramach nabożeństwa zapraszamy na koncert kolęd na godz. 15.30.
 8. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną nie odbędzie się tradycyjna wizyta kolędowa. W naszej parafii odbędą się Msze Kolędowe – poprawiony plan wywieszony jest gablocie i na stronie internetowej. Rozpoczniemy je od 04 stycznia na Płoni a na Oborze od 02 stycznia 2021 roku. Będzie można złożyć ofiary w kopertach na zakończenie Mszy św. kolędowej, będą one przeznaczone na pokrycie kosztów renowacji wszystkich figur z naszej płońskiej szopki. Można je będzie złożyć do koszyków na balaskach. W trakcie przygotowań są naklejki kolędowe. Które będziemy mogli zabrać ze sobą po zakończonej mszy. Ze względu na przerwę świąteczną drukarnia z opóźnieniem dostarczy je nam na parafię.
 9. W związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, w naszej świątyni może być w sumie 27 osób ( 1 osoba na 15 m2). Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 10. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 11. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. III – Małgorzata Rak, Rzym.-Kat., zam. Racibórz Płonia

             Mateusz Sekuła, Rzym.-Kat., zam. Racibórz Płonia

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

27.12.2020r.

 1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe na godz.15.00 na Płonię.
 2. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na Płonię na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową, następnie suplikacje i Msza św.
 3. W poniedziałek święto św. Młodzianków, o godz. 10.00 na Płoni Msza św. w intencji dzieci naszej parafii.
 4. Gość niedzielny numer świąteczny w cenie 10 zł.
 5. W czwartek o godz. 17.00 na Płoni Msza św. na zakończenie Starego Roku z nabożeństwem przebłagalnym. Serdecznie zapraszamy. Ze względu na wprowadzone obostrzenia nie odbędzie się Msza o północy. W Nowy Rok porządek Mszy świętych jak w niedzielę.
 6. Dnia 1 stycznia 2021 roku w ramach nabożeństwa zapraszamy na koncert kolęd na godz. 15.30 na Płoni.
 7. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną nie odbędzie się tradycyjna wizyta kolędowa. W naszej parafii odbędą się Msze Kolędowe – poprawiony plan wywieszony jest gablocie i na stronie internetowej. Rozpoczniemy je od 04 stycznia na Płoni a na Oborze od 02 stycznia 2021 roku. Będzie można złożyć ofiary w kopertach na zakończenie Mszy św. kolędowej, będą one przeznaczone na pokrycie kosztów renowacji wszystkich figur z naszej płońskiej szopki. Można je będzie złożyć do koszyków na balaskach. W trakcie przygotowań są naklejki kolędowe. Które będziemy mogli zabrać ze sobą po zakończonej mszy. Ze względu na przerwę świąteczną drukarnia z opóźnieniem dostarczy je nam na parafię.
 8. W związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami, w naszej świątyni może być w sumie 4 osóby ( 1 osoba na 15 m2). Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: MANDRYSZ – BORTNIK.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. III – Małgorzata Rak, Rzym.-Kat., zam. Racibórz Płonia

             Mateusz Sekuła, Rzym.-Kat., zam. Racibórz Płonia

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.