Ogłoszenia 07.06.2020 r. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

07.06.2020 r. 

 1. Zapraszamy w niedzielę na nabożeństwo ku czci NSPJna godz. 15.00.
 2. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała, w tym dniu Msze św. jak w niedzielę. Wyjątkowo w tym roku, mając na uwadze dobro wiernych, w trakcie trwającej epidemii, pomimo rozluźnień nie odbędzie się tradycyjna procesja. O godz. 15.00 uroczyste nabożeństwo Eucharystyczne w kościele, a po nim sam kapłan przejedzie ulicami naszej parafii z Panem Jezusem w monstrancji. Udekorujmy nasze domy i obejścia na to wydarzenie. Trasa przejazdu: po nabożeństwie przejazd ulicami, Sudecka, Mieszka I Raciborskiego, Łużycka, Tarnowska, Zaciszna, Adamczyka, Kanałowa, Szkolna, Fabryczna, Poprzeczna, oraz Obora ulicami Drzewieckiego, Emilii Plater, Czogały, Smołki, Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Smołki, Czogały.
 3. Przez całą Oktawę Bożego Ciała przed mszą św. wieczorną po adoracji i różańcu procesja Eucharystyczna , a po niej Msza św. wieczorna. Tradycyjnie prosimy mężczyzn do baldachimu, dzieci na biało do sypania kwiatów, dzieci i młodzież, Marianki, ministrantów, oraz Was drodzy wierni do udziału.
 4. Codziennie w miesiącu czerwcu przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, suplikacje i Msza św. wieczorna.
 5. Nowe wytyczne pozwalają na nieograniczoną ilość wiernych w czasie liturgii, ale zachowaniem ostrożności 2 m od siebie, oraz zasłonięte maseczką usta i nos.
 6. 13 czerwca dzień fatimski, różaniec odmówimy na Płoni rano przed Mszą część radosna, po rannej Mszy część bolesną, na Oborze część światła, część chwalebną przed Mszą św. wieczorną.
 7. 21 czerwca odbędzie w naszej parafii uroczystość I Komunii św. na Mszy o godz.11.00. Bardzo prosimy, aby wybrać inną godzinę Mszy św., aby umożliwić i odstąpić kościół dla gości komunijnych.
 8. Zostanie włączona woda na naszym cmentarzu, pojemniki do nabierania proszę przynosić swoje, cmentarne zostają na chwilę obecną schowane.
 9. Msze św. niedzielnedo końca czerwca sprawujemy o 7.00; 8.30; 11.00; 13.00 i 17.00.
 10. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 11. W krótce na cmentarzu rozpoczną się prace przy demontażu Krzyża i jego wymianie wraz z korpusem.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.           

 Niech Pan Wam błogosławi

OGŁOSZENIA PARAFIALNE– OBORA

07.06.2020r.

 1. Zapraszamy w niedzielę na nabożeństwo ku czci NSPJ na godz. 15.00 na Płoni.
 2. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała, w tym dniu Msze św. jak w niedzielę. Wyjątkowo w tym roku, mając na uwadze dobro wiernych, w trakcie trwającej epidemii, pomimo rozluźnień nie odbędzie się tradycyjna procesja. O godz. 15.00 uroczyste nabożeństwo Eucharystyczne w kościele na Płoni, a po nim sam kapłan przejedzie ulicami naszej parafii z Panem Jezusem w monstrancji. Udekorujmy nasze domy i obejścia na to wydarzenie. Trasa przejazdu: po nabożeństwie przejazd ulicami, Sudecka, Mieszka I Raciborskiego, Łużycka, Tarnowska, Zaciszna, Adamczyka, Kanałowa, Szkolna, Fabryczna, Poprzeczna, oraz Obora ulicami Drzewieckiego, Emilii Plater, Czogały, Smołki, Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Smołki, Czogały.
 3. Przez całą Oktawę Bożego Ciała na Płoni przed mszą św. wieczorną po adoracji i różańcu procesja Eucharystyczna , a po niej Msza św. wieczorna. Tradycyjnie prosimy mężczyzn do baldachimu, dzieci na biało do sypania kwiatów, dzieci i młodzież, Marianki, ministrantów, oraz Was drodzy wierni do udziału.
 4. Codziennie w miesiącu czerwcu przed Mszą świętą wieczorną na Płoni o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, suplikacje i Msza św. wieczorna.
 5. Nowe wytyczne pozwalają na nieograniczoną ilość wiernych w czasie liturgii, ale zachowaniem ostrożności 2 m od siebie, oraz zasłonięte maseczką usta i nos.
 6. 13 czerwca dzień fatimski, różaniec odmówimy na Płoni rano przed Mszą część radosna, po rannej Mszy część bolesną, część chwalebną przed Mszą św. wieczorną.na Oborze część światła przed Mszą wieczorną.
 7. 21 czerwca na Płoni odbędzie w naszej parafii uroczystość I Komunii św. na Mszy o godz.11.00. Bardzo prosimy, aby wybrać inną godzinę Mszy św., aby umożliwić i odstąpić kościół dla gości komunijnych.
 8. Zostanie włączona woda na naszym cmentarzu, pojemniki do nabierania proszę przynosić swoje, cmentarne zostają na chwilę obecną schowane.
 9. Msze św. niedzielne na Oborze do końca czerwca sprawujemy o 9.45 i 11.00.
 10. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 11. W krótce na cmentarzu rozpoczną się prace przy demontażu Krzyża i jego wymianie wraz z korpusem.
 12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny:SAMBOR – HEROK.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

 Niech Pan Wam błogosławi