Ogłoszenia – 26.04.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26.04.2020 r.

DRODZY PARAFIANIE.

 1. KUBATURA NASZEGO KOŚCIOŁA BEZ PREBITERIUM, WG ZALECEŃ I WYTYCZNYCH POZWALA NA OBECNOŚĆ JEDYNIE20 OS. NA MSZY W ODPOWIEDNIM ROZSTAWIENIU SIĘ W ŁAWKACH. W ZWIĄZKU Z TYM NA MSZĘ WCHODZIĆ BĘDZIEMY PRZEZ ZAKRYSTIĘ ODBIERAJĄC NUMEREK I WYCHODZIMY W PODOBNY SPOSÓB ODDAJĄC NUMEREK. DRZWI WEJŚCIOWE DO KOŚCIOŁA BĘDĄ ZAMKNIĘTE. NA MSZĘ NIECH PRZYJDĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI OSOBY Z RODZINY, KTÓRE MAJĄ ZAMÓWIONE NA DANY DZIEŃ INTENCJĘ MSZALNĄ.CHÓR POZOSTAJE ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA.
 2. W ciągu tygodnia Msze święte będą odprawiane o 6.30 i o 18.00, wejście również przez zakrystię. Ten sam model będzie obowiązywał w niedzielne Msze 7.00; 8.30; 11.00; 13.00 i 17.00.
 3. Kościół jest otwarty w ciągu dnia. Zapraszamy na indywidualną modlitwę.
 4. Wyjątkowo w tym roku zostają wprowadzone w miesiącu maju wieczorne Msze święte.
 5. Codziennie przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 także w miesiącu maju będzie wystawiony Najświętszy Sakrament z modlitwą różańcową, następnie nabożeństwo majowe, a bezpośrednio po Msza św. wieczorna. Wejście przez zakrystię.
 6. Na Facebook, na profilu parafialnym „ PARAFIA ŚW. PASCHALISA W RACIBORZU” prowadzone będą w tygodniu transmisje on-line następujących wydarzeń:
  – 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  – 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, nabożeństwo majowe.
  – 18.00 – Msza święta wieczorna.
  – Niedzielna Eucharystia o godz. 11.00 oraz o 15.00 Nabożeństwo Niedzielne.
  – Modlitwy błagalne i o urodzaje z racji dni krzyżowych odbędą się w kościele  o godz. 6.00, a po bezpośrednio Msza święta, będą również transmitowane.
 1. Firma wywożąca śmieci z naszego cmentarza, postawiła ultimatum, wymiany pojemników na nowe, ze starych nie będą wywozić śmieci. Koszt zakupu nowych wynosi 4,000 zł. Gdyby ktoś chciał wspomóc to dzieło, będzie można złożyć ofiarę w kopercie podpisaną na kosze na cmentarzu. Za zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. W związku trwającą epidemią nie może być włączona woda na cmentarzu.
 3. Kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.Jeżeli ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej – proszę dzwonić. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

 

Bóg zapłać za modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.
Niech Pan Wam błogosławi

OGŁOSZENIA PARAFIALNE– OBORA

26.04.2020r.

DRODZY PARAFIANIE.

 1. KUBATURA NASZEGO KOŚCIOŁA NA OBORZE, WG ZALECEŃ I WYTYCZNYCH POZWALA NA OBECNOŚĆ JEDYNIE 5 OS. W TYM KAPŁAN.NA PLACU PRZED KOŚCIOŁEM PRZY ODPOWIEDNIM ROZSTAWIENIU SIĘ 2 m OD SIEBIE.NA MSZĘ NIECH PRZYJDĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI OSOBY Z RODZINY, KTÓRE MAJĄ ZAMÓWIONE NA DANY DZIEŃ INTENCJĘ MSZALNĄ.
 2. Nabożeństwa majowe na Oborze będą odprawiane po Mszy św., a w tygodniu o 17.30.
 3. W ciągu tygodnia Msze święte będą odprawiane wg planu
 4. Kościół na Płoni jest otwarty w ciągu dnia. Zapraszamy na indywidualną modlitwę. Codziennie na Płoni przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament z modlitwą różańcową.Wejście na adoracje i na Mszę na Płoni przez zakrystię.
 5. Na Facebook, na profilu parafialnym „ PARAFIA ŚW. PASCHALISA W RACIBORZU” prowadzone będą w tygodniu transmisje on-line następujących wydarzeń:
  – 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  – 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
  – 18.00 – Msza święta wieczorna.
  – Niedzielna Eucharystia o godz. 11.00 oraz o 15.00 Nabożeństwo Niedzielne.
  – Modlitwy błagalne i o urodzaje z racji dni krzyżowych odbędą się w kościele  w sobotę o godz. 6.00 tylko na Płoni, będą również transmitowane.
 1. Firma wywożąca śmieci z naszego cmentarza, postawiła ultimatum, wymiany pojemników na nowe, ze starych nie będą wywozić śmieci. Koszt zakupu nowych wynosi 4,000 zł. Gdyby ktoś chciał wspomóc to dzieło, będzie można złożyć ofiarę w kopercie podpisaną na kosze na cmentarzu. Za zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. W związku trwającą epidemią nie może być włączona woda na cmentarzu.
 3. Kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.Jeżeli ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej – proszę dzwonić. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KLINIK – KLINIK.

Bóg zapłać za modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.
Niech Pan Wam błogosławi