Ogłoszenia 29.03.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29.03.2020 r.

 

 1. Drodzy Parafianie! Zgodnie z rozporządzeniem Premiera i zaleceniami Biskupów prosimy Was bardzo o pozostanie w domach w najbliższe niedziele ( i przez cały okres kwarantanny).
 2. Na Mszę św. mogą przyjść wyłącznie osoby zamawiające daną intencję. Wg. wytycznych może 5 osób. Pozostałych zapraszamy do duchowego łączenia się z nami na modlitwie i udziału we Mszy św. poprzez telewizję czy inne media. O godz. 11.00 będzie również transmitowana Msza z naszego kościoła na portalu społecznościowym Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu.
 3. Msze św. w tygodniu będą odprawiane zgodnie z planem, a przed wieczorną będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ustania epidemii. Wieczorna transmisja on-line.
 4. Kościół parafialny jest otwarty codziennie – można indywidualnie przychodzić na modlitwę.
 1. Nabożeństwo Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej są odwołane, zachęcamy, by odmawiać je w Waszych domach razem z całą wspólnotą rodzinną. W niedzielę o 15.00 transmisja on-line Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 2. Kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym.
 3. Jeżeli ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Proszę w tej sprawie dzwonić na numer klasztorny 32 415 24 12 lub 691 878 042.
 4. Zadbajcie o Waszych sąsiadów, szczególnie seniorów. Zapytajcie czy im czegoś potrzeba. Zróbcie zakupy. Wymieńcie swoje numery telefonów i bądźcie w kontakcie.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, za składane ofiary, także za ofiary przekazywane na konto bankowe i dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi. Pamiętamy o Was w modlitwie przed Panem.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

29.03. 2020 r.

 

 1. Drodzy Parafianie! Zgodnie z rozporządzeniem Premiera i zaleceniami Biskupów prosimy Was bardzo o pozostanie w domach w najbliższe niedziele ( i przez cały okres kwarantanny).
 2. Na Mszę św. mogą przyjść wyłącznie osoby zamawiające daną intencję. Wg. wytycznych może 5 osób. Pozostałych zapraszamy do duchowego łączenia się z nami na modlitwie i udziału we Mszy św. poprzez telewizję czy inne media. O godz. 11.00 będzie również transmitowana Msza z naszego kościoła na portalu społecznościowym Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu.
 3. Msze św. w tygodniu będą odprawiane zgodnie z planem, a przed wieczorną będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ustania epidemii. Wieczorna transmisja on-line.
 4. Kościół parafialny jest otwarty codziennie – można indywidualnie przychodzić na modlitwę.
 1. Nabożeństwo Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej są odwołane, zachęcamy, by odmawiać je w Waszych domach razem z całą wspólnotą rodzinną. W niedzielę o 15.00 transmisja on-line Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 2. Kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym.
 3. Jeżeli ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Proszę w tej sprawie dzwonić na numer klasztorny 32 415 24 12 lub 691 878 042.
 4. Zadbajcie o Waszych sąsiadów, szczególnie seniorów. Zapytajcie czy im czegoś potrzeba. Zróbcie zakupy. Wymieńcie swoje numery telefonów i bądźcie w kontakcie.
 5. Sprzątanie kościoła: DEPTA – BERNAT

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, za składane ofiary, także za ofiary przekazywane na konto bankowe i dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi. Pamiętamy o Was w modlitwie przed Panem.