Ogłoszenia 19.06.2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19.06.2022r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na Nieszpory niedzielne.
 2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim budowniczym ołtarzy na Boże Ciało oraz zaangażowanym w przygotowanie dywanów na trasie procesji. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie prace i zaangażowanie. Do czwartku Oktawa Bożego Ciała i procesja teoforyczna po Mszy św. o 18.00
 3. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na modlitwę różańcową w intencji o pokój na świecie i na Ukrainie.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W piątek 24 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na Mszę świętą dziękczynną na godz. 18.00 za miniony rok nauki, a także prosić będziemy o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci, jest także wydanie specjalne poświęcone Cudom Eucharystycznym w cenie 12 zł oraz nowy numer gazetki parafialnej.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

19.06.2022 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na Płonię na Nieszpory niedzielne.
 2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim budowniczym ołtarzy na Boże Ciało oraz zaangażowanym w przygotowanie dywanów na trasie procesji. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie prace i zaangażowanie. Do czwartku Oktawa Bożego Ciała i procesja teoforyczna po Mszy św. o 18.00 na Płoni.
 3. W piątek 24 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na Płonię, na Mszę świętą dziękczynną na godz. 18.00 za miniony rok nauki, a także prosić będziemy o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla dzieci, jest także wydanie specjalne poświęcone Cudom Eucharystycznym w cenie 12 zł oraz nowy numer gazetki parafialnej.
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: CEGLECKI – TUREK.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.