Ogłoszenia 29.05.2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29.05.2022r.

 

 1. O godz. 14.00 procesja do św. Urbana z modlitwą o urodzaje. Prosimy mężczyzn do figury św. Urbana, do sztandarów i do nagłośnienia.
 2. Zapraszamy wszystkich w tym także dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele w tygodniu o godz. 18.00, a w dniach kiedy sprawowana będzie Msza wieczorna, nabożeństwo będzie o godz. 17.30.
 3. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na modlitwę różańcową w intencji o pokój na świecie i na Ukrainie.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. Odwiedziny chorych 3 i 4 czerwca, do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 6. Rozpoczęliśmy odnowienie Misji Parafialnych, są one równocześnie przygotowaniem do wdzięczności za 90 lat powstania naszej parafii. W ostatniej gazetce parafialnej podany był porządek na te dni, jest również wywieszony w gablocie wraz z ogłoszeniami parafialnymi. Znajdźmy czas aby skorzystać z daru odnowienia Misji świętych i nauk stanowych.
 7. W zakrystii jest lista na wyjazd na pogrzeb taty o. proboszcza, wyjazd autobusy spod kościoła o godz. 7.30.
 8. Festyn parafialny 4 i 5 czerwca, plan wywieszony będzie w gablocie z ogłoszeniami i umieszczony na stronie internetowej parafii.
 9. W związku z przygotowaniem festynu parafialnego 4 i 5 czerwca, zwracamy się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli, gdyby ktoś chciał wesprzeć materialnie to wydarzenie, będzie można to uczynić składając ofiarę w podpisanej kopercie „Festyn” i będzie ją można złożyć w zakrystii lub na furcie. Można też dokonać wpłaty na konto bankowe, a numer konta znajdziemy na stronie paschalis.pl. Za zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 8.00 a następnie wyruszy procesja ulicą Sudecką;

Pierwszy – przy posesji państwa Krzemień, ul. Sudecka 46,

Drugi – przy posesji Teresy Stroka, ul. Sudecka 97,

Trzeci  – na wjeździe do posesji państwa Kostowskich,

Czwarty – przy figurze św. Franciszka ( do budowy tego ołtarza zapraszamy młodzież oraz tegorocznych bierzmowanych).

Zakończenie procesji w kościele. Po zakończonej procesji Msza św. w Kościele.

Zapraszamy wszystkich aby włączyli się do pomocy przy budowie ołtarzy, usypania i wykonania chodnika na trasie procesji, pamiętajmy o ustrojeniu domów, okien i posesji wzdłuż trasy. Trociny do wykorzystania będą wystawione w trzech miejscach na trasie.

Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków, dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych. Mężczyzn do baldachimu, sztandary.

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej a dla dzieci kolejny numer Staś.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

29.05.2022 r.

 

 1. O godz. 14.00 na Płoni procesja do św. Urbana z modlitwą o urodzaje. Prosimy mężczyzn do figury św. Urbana, do sztandarów i do nagłośnienia.
 2. Odwiedziny chorych 3 i 4 czerwca, do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 3. Rozpoczęliśmy odnowienie Misji Parafialnych, są one równocześnie przygotowaniem do wdzięczności za 90 lat powstania naszej parafii. W ostatniej gazetce parafialnej podany był porządek na te dni, jest również wywieszony w gablocie wraz z ogłoszeniami parafialnymi. Znajdźmy czas aby skorzystać z daru odnowienia Misji świętych i nauk stanowych.
 4. W zakrystii jest lista na wyjazd na pogrzeb taty o. proboszcza, wyjazd autobusy spod kościoła o godz. 7.30.
 5. Festyn parafialny 4 i 5 czerwca, plan wywieszony będzie w gablocie z ogłoszeniami i umieszczony na stronie internetowej parafii.
 6. W związku z przygotowaniem festynu parafialnego 4 i 5 czerwca, zwracamy się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli, gdyby ktoś chciał wesprzeć materialnie to wydarzenie, będzie można to uczynić składając ofiarę w podpisanej kopercie „Festyn” i będzie ją można złożyć w zakrystii lub na furcie. Można też dokonać wpłaty na konto bankowe, a numer konta znajdziemy na stronie paschalis.pl. Za zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 8.00 a następnie wyruszy procesja ulicą Sudecką;

Pierwszy – przy posesji państwa Krzemień, ul. Sudecka 46,

Drugi – przy posesji Teresy Stroka, ul. Sudecka 97,

Trzeci  – na wjeździe do posesji państwa Kostowskich,

Czwarty – przy figurze św. Franciszka ( do budowy tego ołtarza zapraszamy młodzież oraz tegorocznych bierzmowanych).

Zakończenie procesji w kościele. Po zakończonej procesji Msza św. w Kościele.

Zapraszamy wszystkich aby włączyli się do pomocy przy budowie ołtarzy, usypania i wykonania chodnika na trasie procesji, pamiętajmy o ustrojeniu domów, okien i posesji wzdłuż trasy. Trociny do wykorzystania będą wystawione w trzech miejscach na trasie.

Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków, dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych. Mężczyzn do baldachimu, sztandary.

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej a dla dzieci kolejny numer Staś.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: CYGANIK – DREWICZ.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.