Ogłoszenia 15.05.2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15.05.2022r.

 

 1. Dziś Uroczystość Odpustowa w naszej parafii, zapraszamy na godz. 15.00 na Wielkie Nieszpory Płońskie połączone z majowym.
 2. Zapraszamy wszystkich w tym także dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele w tygodniu o godz. 18.00, a w dniach kiedy sprawowana będzie Msza wieczorna, nabożeństwo będzie o godz. 17.30. W czwartki nabożeństwa przy kapliczkach o godz. 18.00. (Tarnowska 19.05, Sudecka26.05).
 3. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na modlitwę różańcową w intencji o pokój na świecie i na Ukrainie.
 4. We wtorek 17 maja liturgiczne wspomnienie, a dla nas Uroczystość Patrona naszej parafii św. Paschalisa. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu – plan adoracji wywieszony jest w gablocie. Zapraszamy na Uroczystą Mszę na godz. 18.00 w intencji parafian. W tym dniu także o godz. 19.00 spotkanie rady parafialnej w klasztorze.
 5. W dniach 20-23 maja organizowany jest zjazd ministrantów, marianek i młodzieży na Górze św. Anny. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdzających na to wydarzenie w środę po nabożeństwie majowym.
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc przy posprzątaniu naszego cmentarza po przycince drzew.
 7. Odnowienie misji parafialnych 29.05 do 05.06, które będą równocześnie przygotowaniem do wdzięczności za 90 lat  powstania naszej parafii. W dniach 4 i 5 czerwca odbędzie się festyn parafialny, na który serdecznie wszystkich zapraszamy, równocześnie mamy prośbę abyście o tym wydarzeniu poinformowali waszych bliskich oraz sąsiadów przebywających za granicą, naszych byłych parafian. Stosowne zaproszenie z programem festyny będzie umieszczony na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku fanpage naszej parafii.
 8. 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 8.00 a następnie wyruszy procesja ulicą Sudecką;

Pierwszy – przy posesji państwa Krzemień, ul. Sudecka 46,

Drugi – przy posesji Teresy Stroka, ul. Sudecka 97,

Trzeci  – na wjeździe do posesji państwa Kostowskich,

Czwarty – przy figurze św. Franciszka ( do budowy tego ołtarza zapraszamy młodzież oraz tegorocznych bierzmowanych).

Zakończenie procesji w kościele. Po zakończonej procesji Msza św. w Kościele.

Zapraszamy wszystkich aby włączyli się do pomocy przy budowie ołtarzy, usypania i wykonania chodnika na trasie procesji, pamiętajmy o ustrojeniu domów, okien i posesji wzdłuż trasy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków, dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych. Mężczyzn do baldachimu, sztandary.

 1. Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Medjugorie. Plan wywieszony jest w gablocie oraz do wzięcia ze stolika z gazetami.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

15.05.2022 r.

 

 1. Dziś Uroczystość Odpustowa w naszej parafii, zapraszamy na godz. 15.00 na Wielkie Nieszpory Płońskie połączone z majowym.
 2. Zapraszamy wszystkich w tym także dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.30, a w dniach kiedy sprawowana będzie Msza wieczorna, nabożeństwo będzie po mszy o godz. 16.30. W czwartki nabożeństwa przy kapliczkach o godz. 18.00 na Płoni.  (Tarnowska 19.05, Sudecka26.05).
 3. We wtorek 17 maja liturgiczne wspomnienie, a dla nas Uroczystość Patrona naszej parafii św. Paschalisa. W tym dniu na Płoni całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu – plan adoracji wywieszony jest w gablocie. Zapraszamy na Uroczystą Mszę na godz. 18.00 w intencji parafian. W tym dniu także o godz. 19.00 spotkanie rady parafialnej w klasztorze na Płoni.
 4. W dniach 20-23 maja organizowany jest zjazd ministrantów, marianek i młodzieży na Górze św. Anny. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdzających na to wydarzenie w środę po nabożeństwie majowym na Płoni.
 5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc przy posprzątaniu naszego cmentarza po przycince drzew.
 6. Odnowienie misji parafialnych 29.05 do 05.06, które będą równocześnie przygotowaniem do wdzięczności za 90 lat  powstania naszej parafii. W dniach 4 i 5 czerwca odbędzie się festyn parafialny, na który serdecznie wszystkich zapraszamy, równocześnie mamy prośbę abyście o tym wydarzeniu poinformowali waszych bliskich oraz sąsiadów przebywających za granicą, naszych byłych parafian. Stosowne zaproszenie z programem festyny będzie umieszczony na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku fanpage naszej parafii.
 7. 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 8.00 na Płoni, a następnie wyruszy procesja ulicą Sudecką;

Pierwszy – przy posesji państwa Krzemień, ul. Sudecka 46,

Drugi – przy posesji Teresy Stroka, ul. Sudecka 97,

Trzeci  – na wjeździe do posesji państwa Kostowskich,

Czwarty – przy figurze św. Franciszka ( do budowy tego ołtarza zapraszamy młodzież oraz tegorocznych bierzmowanych).

Zakończenie procesji w kościele. Po zakończonej procesji Msza św. w Kościele.

Zapraszamy wszystkich aby włączyli się do pomocy przy budowie ołtarzy, usypania i wykonania chodnika na trasie procesji, pamiętajmy o ustrojeniu domów, okien i posesji wzdłuż trasy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków, dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych. Mężczyzn do baldachimu, sztandary.

 1. Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Medjugorie. Plan wywieszony jest w gablocie oraz do wzięcia ze stolika z gazetami.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KOŁEK – KOŁEK.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.