Ogłoszenia 06.03.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

06.03.2022 r.

 

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na godz. 15.00, a po nim spotkanie dla FZŚ w salce klasztornej.
 2. Zapraszamy w tygodniu o 17.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową.
 3. We wtorek przypada Dzień Kobiet, zapraszamy wszystkie kobiety i dziewczęta w tym dniu na Mszę św. w ich intencji na godz. 18.00. W tym oddamy tradycyjnie cześć św. Antoniemu.
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, w piątek o godz. 17.30. Kartki na wypominki można pobrać ze stolika z gazetami. Wypominki będą czytane 15 minut przed Drogą Krzyżową, czyli o 17.15. Po drodze Krzyżowej Msza św. wieczorna. Za odprawienie tego nabożeństwa możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja dobry i najsłodszy Jezu /DN s. 237, NDN 26.5/ po Komunii św. przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny.
 5. Odpowiadając na apel papieża Franciszka, prośmy w naszych modlitwach o pokój na Ukrainie.
 6. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Fatimski, różaniec święty odmówimy przed Mszą poranną część radosną, po pierwszej Mszy część bolesną a przed nieszporami część chwalebna, na Oborze część światła.
 7. W związku z wyjazdami rekolekcyjnymi wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się i umówienie terminu drogą telefoniczną dzwoniąc na numer klasztorny 32/415 24 12 lub na nr kom 691 878 042.
 8. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.  Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

 1. Zapraszamy na Płonię na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na godz. 15.00, a po nim spotkanie dla FZŚ w salce klasztornej.
 2. We wtorek przypada Dzień Kobiet, zapraszamy wszystkie kobiety i dziewczęta w tym dniu na Mszę św. w ich intencji na godz. 18.00 na Płonię.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, w piątek o godz. 16.30. Kartki na wypominki można pobrać ze stolika z gazetami. Wypominki będą czytane 15 minut przed Drogą Krzyżową, czyli o 16.15. Po drodze Krzyżowej Msza św. Za odprawienie tego nabożeństwa możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież. W piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie modlitwy: Oto ja dobry i najsłodszy Jezu /DN s. 237, NDN 26.5/ po Komunii św. przed wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego można zyskać odpust zupełny.
 4. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Fatimski, różaniec święty odmówimy przed Mszą poranną część radosną, po pierwszej Mszy część bolesną a przed nieszporami część chwalebna, na Oborze część światła.
 5. W związku z wyjazdami rekolekcyjnymi wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się i umówienie terminu drogą telefoniczną dzwoniąc na numer klasztorny 32/415 24 12 lub na nr kom 691 878 042.
 6. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: CHROBOK – CHROBOK.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.