Ogłoszenia 12.12.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12.12.2021 r.

 

 1. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na nieszpory adwentowe.
 2. W poniedziałek 13 grudnia Dzień Fatimski, różaniec odmówimy, część radosną przed poranną Msza, po Mszy część bolesną, wieczorem część chwalebną a na Oborze część światła.
 3. W tygodniu zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Roraty, które odprawiamy codziennie o godz. 18.00, a w sobotę o 6.30.
 4. W tygodniu zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową o godz. 17.30.
 5. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 6. W sobotę 18 grudnia o godz. 9.00 rozpoczniemy budowę szopki. Zapraszamy mężczyzn i chłopaków dysponujących czasem do pomocy przy jej budowie.
 7. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na kolektę inwestycyjną. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Parafialny zespół Caritas rozprowadza dziś świece „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Duże świece w cenie 12 zł, a małe w cenie 5 zł.
 9. W zakrystii i przy furcie klasztornej można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz kalendarz parafialny na Nowy Rok 2022. Za kalendarz można złożyć dobrowolną ofiarę, będzie ona cegiełką na rewitalizację naszego cmentarza.
 10. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Świąteczna Paczka dla Seniora” organizowaną przez DPS św. Notburgi prowadzony przez siostry Maryi Niepokalanej przy placu Jagiełły w Raciborzu. Paczkę można przekazać na portiernię DPS-u do 20 grudnia.
 11. Informujemy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. W obecnej sytuacji proponujemy by przynieść je zapisane na kartce z podaniem numeru telefonu. Możemy je złożyć na furcie lub zakrystii.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego.
 13. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

12.12.2021 r.

 

 1. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na nieszpory adwentowe na Płonię.
 2. W poniedziałek 13 grudnia Dzień Fatimski, różaniec odmówimy, część radosną przed poranną Msza, po Mszy część bolesną, wieczorem część chwalebną a na Oborze część światła.
 3. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na kolektę inwestycyjną. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Parafialny zespół Caritas rozprowadza dziś świece „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Duże świece w cenie 12 zł, a małe w cenie 5 zł.
 5. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz kalendarz parafialny na Nowy Rok 2022. Za kalendarz można złożyć dobrowolną ofiarę, będzie ona cegiełką na rewitalizację naszego cmentarza.
 6. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Świąteczna Paczka dla Seniora” organizowaną przez DPS św. Notburgi prowadzony przez siostry Maryi Niepokalanej przy placu Jagiełły w Raciborzu. Paczkę można przekazać na portiernię DPS-u do 20 grudnia.
 7. Informujemy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. W obecnej sytuacji proponujemy by przynieść je zapisane na kartce z podaniem numeru telefonu. Możemy je złożyć na furcie lub zakrystii.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: MUSZALIK – KRAJCZY

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.