Ogłoszenia 28.11.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28.11.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na nieszpory adwentowe, w trakcie których zostaną poświęcone wieńce adwentowe, świece, opłatki wigilijne oraz wszelkie ozdoby adwentowe. Po nabożeństwie spotkanie dla FZŚ w klasztorze.
 2. Dziś na balaskach możemy oddać wypełnione karty wyborcze. Według regulaminu wyborów Rad Parafialnych, przewiduje on dla naszej parafii w sumie 10 osób, z tego 7 osób wybranych przez parafian, a 3 osoby desygnuje z nominacji proboszcz. Ogłoszenie wyników nastąpi w przyszłą niedzielę.
 3. W tygodniu zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Roraty, które odprawiamy codziennie o godz. 18.00, a w sobotę o 6.30.
 4. W tygodniu zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową o godz. 17.30.
 5. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 6. 1 GRUDNIA w środę swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Eligiusz. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 6.30. Serdecznie zapraszamy.
 7. Zapraszamy kobiety wraz dziećmi na spotkanie w Domu Maryi w czwartek o godz. 16.30.
 8. W sobotę spotkanie formacyjne dla dzieci Maryi od 14.00 do 16.00.
 9. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano na Płoni 4513 zł i 5 Euro, a na Oborze 582 zł i Euro. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
 10. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane świece „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Duże świece w cenie 12 zł, a małe w cenie 5 zł.
 11. W zakrystii i przy furcie klasztornej od poniedziałku będzie można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.
 12. W przyszłą niedzielę, jeśli drukarnia nie będzie miała opóźnienia, będzie do nabycia kalendarz parafialny na Nowy Rok 2022. Za kalendarz będzie można złożyć dobrowolną ofiarę, będzie ona cegiełką na rewitalizację naszego cmentarza.
 13. W przyszłą niedzielę w ramach nabożeństwa popołudniowego zapraszamy na koncert w wykonaniu zaprzyjaźnionych artystów z Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert o godz. 16.00.
 14. Informujemy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. Prosimy, by w pierwszej kolejności zamawiać Msze św. Jubileuszowe, rocznicowe i roczki. W obecnej sytuacji proponujemy by przynieść je zapisane na kartce z podaniem numeru telefonu. Możemy je złożyć na furcie lub zakrystii.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego oraz nowego numeru Małego Gościa.
 16. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

28.11.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na Płonię na nieszpory adwentowe, w trakcie których zostaną poświęcone wieńce adwentowe, świece, opłatki wigilijne oraz wszelkie ozdoby adwentowe. Po nabożeństwie spotkanie dla FZŚ w klasztorze.
 2. Dziś na balaskach możemy oddać wypełnione karty wyborcze. Według regulaminu wyborów Rad Parafialnych, przewiduje on dla naszej parafii w sumie 10 osób, z tego 7 osób wybranych przez parafian, a 3 osoby desygnuje z nominacji proboszcz. Ogłoszenie wyników nastąpi w przyszłą niedzielę.
 3. W tygodniu zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Roraty na Płonię, które odprawiamy codziennie o godz. 18.00, a w sobotę o 6.30.
 4. 1 GRUDNIA w środę swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Eligiusz. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 6.30 na Płoni. Serdecznie zapraszamy.
 5. Zapraszamy kobiety wraz dziećmi na spotkanie w Domu Maryi w czwartek o godz. 16.30 na Płonię.
 6. W sobotę spotkanie formacyjne dla dzieci Maryi od 14.00 do 16.00.
 7. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano na Płoni 4513 zł i 5 Euro, a na Oborze 582 zł i 5 Euro. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
 8. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane świece „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Duże świece w cenie 12 zł, a małe w cenie 5 zł.
 9. Od przyszłej niedzieli będą w zakrystii opłatki wigilijne.
 10. W przyszłą niedzielę, jeśli drukarnia nie będzie miała opóźnienia, będzie do nabycia kalendarz parafialny na Nowy Rok 2022. Za kalendarz będzie można złożyć dobrowolną ofiarę, będzie ona cegiełką na rewitalizację naszego cmentarza.
 11. W przyszłą niedzielę w ramach nabożeństwa popołudniowego zapraszamy na koncert w wykonaniu zaprzyjaźnionych artystów z Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert o godz. 16.00.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego oraz nowego numeru Małego Gościa.
 13. Informujemy, że przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. Prosimy, by w pierwszej kolejności zamawiać Msze św. Jubileuszowe, rocznicowe i roczki. W obecnej sytuacji proponujemy by przynieść je zapisane na kartce z podaniem numeru telefonu do zakrystii.
 14. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 15. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: MANSZ – BULENDA.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.