Ogłoszenia 17.10.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17.10.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na nabożeństwo różańcowe.
 2. W tygodniu zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe, odprawiane o godz. 18.00, w sobotę o 17.30.
 3. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. We wtorek 19 października o godz. 16.00 spotkanie parafialnego zespołu Caritas.
 5. W środę 20 października na nabożeństwie i bezpośrednio po nim ma swoje spotkanie formacyjne młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, tj. klasa 7 szkoły podstawowej.
 6. Zapraszamy kobiety wraz dziećmi na spotkanie w Domu Maryi w czwartek o godz. 16.30.
 7. W sobotę w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00.
 8. Zapraszamy w sobotę 23 października na godz. 9.00 na akcję sprzątania naszego cmentarza.
 9. Na stoliku z gazetami są wyłożone kartki na wypominki.
 10. W przyszłą niedzielę tj. 24 października będziemy zbierali głosy na kandydatów do Nowej Rady Parafialnej. Na własnych kartkach należy wypisać 6 kandydatów, którzy moim zdaniem będą reprezentować naszą wspólnotę Parafialną. Głosować mogą osoby które ukończyły 18 lat. Głosy będą zbierane przed kościołem w sobotę 23 października oraz w niedzielę 24 października.
 11. W przyszłą niedzielę gościć będziemy brata Rafała dyrektora kuchni charytatywnej z Wrocławia, który będzie prosił o wsparcie na rzecz prowadzonego dzieła.
 12. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych można dzwonić na numer klasztorny lub na nr komórkowy 691 878 042.
 13. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

17.10.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na godz. 15.00 na Płonię na nabożeństwo różańcowe.
 2. W tygodniu zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o 17.30, a we wtorek i w sobotę o 16.30.
 3. We wtorek 19 października o godz. 16.00 spotkanie parafialnego zespołu Caritas na Płoni.
 4. W środę 20 października na nabożeństwie i bezpośrednio po nim ma swoje spotkanie formacyjne młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, tj. klasa 7 szkoły podstawowej.
 5. Zapraszamy kobiety wraz dziećmi na spotkanie w Domu Maryi w czwartek o godz. 16.30 na Płonię.
 6. W sobotę w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00 na Płoni.
 7. Zapraszamy w sobotę 23 października na godz. 9.00 na akcję sprzątania naszego cmentarza.
 8. Na parapecie są wyłożone kartki na wypominki.
 9. W przyszłą niedzielę tj. 24 października będziemy zbierali głosy na kandydatów do Nowej Rady Parafialnej. Na własnych kartkach należy wypisać 3 kandydatów, którzy moim zdaniem będą reprezentować naszą wspólnotę Parafialną. Głosować mogą osoby które ukończyły 18 lat. Głosy będą zbierane przed kościołem w sobotę 23 października oraz w niedzielę 24 października.
 10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy brata Rafała dyrektora kuchni charytatywnej z Wrocławia, który będzie prosił o wsparcie na rzecz prowadzonego dzieła.
 11. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych można dzwonić na numer klasztorny lub na nr komórkowy 691 878 042.
 12. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: POŚPIECH – ZAJDA.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.