Ogłoszenia 26.09.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26.09.2021 r.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.

 1. W poniedziałek 27 września spotkanie rady parafialnej o 19.30 w klasztorze.
 2. W tygodniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową o godz. 17.30.
 3. We wtorek tradycyjnie po Mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W środę 29 września zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież szkół średnich na Mszę szkolną, a po niej spotkanie klasy 6 przygotowującej się do bierzmowania.
 5. W piątek 1 października rozpoczynamy miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy dzieci (szczególnie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św.), młodzież oraz dorosłych na pierwsze nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30, a po nim Msza święta z racji pierwszego piątku. O 19.30 spotkanie młodzieży na Fraterni. Modlitwa różańcowa w sobotę o 17.30 a w tygodniu o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 6. W sobotę 2 października w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00.
 7. W przyszłą niedzielę 3 października na Mszy świętej o godz. 11.00 zostaną uroczyście wprowadzone i zainstalowane relikwie Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Serdecznie zapraszamy.
 8. Również w przyszłą niedzielę 3 października zapraszamy na Nabożeństwo Trasitus – pamiątkę śmierci św. Ojca Franciszka na godz. 16.00, a po nim spotkanie dla FZŚ w klasztorze.
 9. Na kolektę inwestycyjną zebrano na Płoni 4451 zł i 5 Euro, na Oborze 577 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. III

Wilamowicz Grzegorz, kawaler, Rzym-Kat., zam. Racibórz

Kaczmarek Martyna, panna, Rzym.-Kat., zam. Wrzonce

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

26.09.2021 r.

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płonię.
 2. W poniedziałek 27 września spotkanie rady parafialnej o 19.30 w klasztorze na Płoni.
 3. W środę 29 września zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież szkół średnich na Mszę szkolną na Płonię, a po niej spotkanie klasy 6 przygotowującej się do bierzmowania.
 4. W piątek 1 października zapraszamy na pierwsze nabożeństwo różańcowe na godz. 16.30, a po nim Msza święta z racji pierwszego piątku. O 19.30 spotkanie młodzieży na Fraterni na Płoni. Różaniec we wtorek i w sobotę o 16.30, w pozostałe dni tygodnia o 17.30. Serdecznie zapraszamy .
 5. W sobotę 2 października w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi oraz dzieci które chciałyby wstąpić w szeregi Marianek na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00 na Płoni.
 6. W przyszłą niedzielę 3 października na Mszy świętej o godz. 9.45 zostaną uroczyście wprowadzone i zainstalowane relikwie Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Serdecznie zapraszamy.
 7. Również w przyszłą niedzielę 3 października zapraszamy na Nabożeństwo Trasitus – pamiątkę śmierci św. Ojca Franciszka na godz. 16.00 na Płonię, a po nim spotkanie dla FZŚ w klasztorze.
 8. Na kolektę inwestycyjną zebrano na Płoni 4451 zł i 5 Euro, na Oborze 577 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: SAMBOR – HEROK.

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. III

Wilamowicz Grzegorz, kawaler, Rzym-Kat., zam. Racibórz

Kaczmarek Martyna, panna, Rzym.-Kat., zam. Wrzonce

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.