Ogłoszenia 05.09.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

05.09.2021 r.

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszych dożynek parafialnych.
 3. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W środę 8 września święto Narodzenia NMP, po mszach błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
 6. W piątek 10 września zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną na godz. 18.00. Po Mszy spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza.
 7. W sobotę 11 września w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00.
 8. Dobiegają końca prace nad naszym parafialnym kalendarzem na 2022 rok, który powinien być już dostępny w październiku.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

05.09.2021 r.

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płoni.
 2. W piątek 10 września zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną na godz. 18.00 na Płonię. Po Mszy spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza.
 3. W sobotę 11 września w imieniu siostry Joanny zapraszamy Dzieci Maryi na spotkanie formacyjne od 14.00 do 16.00 na Płoni.
 4. Dobiegają końca prace nad naszym parafialnym kalendarzem na 2022 rok, który powinien być już dostępny w październiku.
 5. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: MAKS – KARASSEK.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.