Ogłoszenia 2021.08.22

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. Dziękczynienie za tegoroczne plony świętować będziemy w niedzielę 5 września na Mszy świętej o godz.8.30. Po Mszy zapraszamy do ogrodu klasztornego na wspólny poczęstunek. Chętnych którzy chcieliby wspomóc ofiarą pieniężną przygotowania tegorocznych dożynek mogą to uczynić składając ofiary w podpisanej kopercie „Na dożynki” w zakrystii, przy furcie klasztornej lub u p. Doroty Koch.
 3. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano, na Płoni 4379 zł i 20 Euro, a na Oborze 772 zł i 5 Euro. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 6. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do 25 sierpnia. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer klasztorny lub pod numer komórkowy 691-878-042.
 7. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

22.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płoni.
 2. Dziękczynienie za tegoroczne plony świętować będziemy w niedzielę 5 września na Mszy świętej o godz.8.30 na Płoni. Po Mszy zapraszamy do ogrodu klasztornego na wspólny poczęstunek.
 3. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do 25 sierpnia. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer klasztorny lub pod numer komórkowy 691-878-042.
 4. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano, na Płoni 4379 zł i 20 Euro, a na Oborze 772 zł i 5 Euro. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 5. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: BIES – GAJDA.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.