Ogłoszenia 01.08.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

01.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00, a po nabożeństwie spotkanie organizacyjne wyjeżdzających na obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP na Górę św. Anny.
 2. W poniedziałek 2 sierpnia serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas której zostanie poświęcona pierwsza z trzech sukien wotywnych dla naszej Matki Bożej. Po Mszy specjalne błogosławieństwo figurą.
 3. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 4. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. Odwiedziny chorych w ramach pierwszego piątku miesiąca 6 i 7 sierpnia do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 7. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W sprawach pilnych proszę dzwonić pod numer klasztorny lub pod numer komórkowy 691 878 042.

 1. Obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP na Górze św. Anny odbędą się w dniach 13 – 15 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
 2. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

01.08.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płoni, a po nabożeństwie spotkanie organizacyjne wyjeżdzających na obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP na Górę św. Anny.
 2. W poniedziałek 2 sierpnia serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00  na Płoni, podczas której zostanie poświęcona pierwsza z trzech sukien wotywnych dla naszej Matki Bożej. Po Mszy specjalne błogosławieństwo figurą. Na Oborze Msza św. o godz. 17.00.
 3. Odwiedziny chorych w ramach pierwszego piątku miesiąca 6 i 7 sierpnia do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 5. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W sprawach pilnych proszę dzwonić pod numer klasztorny lub pod numer komórkowy 691 878 042.

 1. Obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP na Górze św. Anny odbędą się w dniach 13 – 15 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
 2. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiary na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.
 3. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KOTLORZ – KOTLORZ.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Życzymy dobrego czasu wakacyjnego. Niech Pan Wam błogosławi.