Ogłoszenia 04.07.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

04.07.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00. po nabożeństwie spotkanie dla FZŚ w salce w klasztorze.
 2. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 3. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. Na stoliku z gazetami jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 5. W przyszłą niedzielę po nieszporach spotkanie dla członków Żywego Różańca w kościele.
 6. W dniach 13 do 17 lipca tego roku wraz z bratem Pawłem z Głubczyc, organizujemy pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych do Gietrzwałdu, Rychwałdu i Świętej Lipki oraz innych ciekawych i malowniczych miejsc. Koszt 1060 zł. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie oraz u ojca Ignacego.
 7. Planujemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2022 roku. Jeśli sytuacja na to pozwoli, odbędzie się ona 20-27 lutego 2022 roku. Szczegóły u proboszcza.
 8. Porządek Mszy św. niedzielnych w lipcu: 7.00; 8.30; 11.00; a na Oborze 9.45.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

04.07.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płonię, a po nieszporach spotkanie dla FZŚ w salce w klasztorze.
 2. W zakrystii jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 3. W przyszłą niedzielę po nieszporach spotkanie dla członków Żywego Różańca w kościele na Płoni.
 4. W dniach 13 do 17 lipca tego roku wraz z bratem Pawłem z Głubczyc, organizujemy pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych do Gietrzwałdu, Rychwałdu i Świętej Lipki oraz innych ciekawych i malowniczych miejsc. Koszt 1060 zł. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie oraz u ojca Ignacego.
 5. Planujemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2022 roku. Jeśli sytuacja na to pozwoli, odbędzie się ona 20-27 lutego 2022 roku. Szczegóły u proboszcza.
 6. Porządek Mszy św. niedzielnych w lipcu: 7.00; 8.30; 11.00; a na Oborze 9.45.
 7. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KOROTUSZ – MOKWA.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.