Ogłoszenia 20.06.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20.06.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00.
 2. W tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową.
 3. We wtorek tradycyjnie oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W środę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Zapraszamy wszystkich Ojców na Mszę świętą w ich intencji o godz. 18.00.
 5. W czwartek 24 czerwca swoje 65-te urodziny obchodzi o. Marceli. Msza święta w jego intencji o godz. 16.00. Zapraszamy.
 6. Również w czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą dzieci i młodzież z racji kończącego się roku szkolnego i katechetycznego.
 7. Na stoliku z gazetami jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 8. W dniach 13 do 17 lipca tego roku wraz z bratem Pawłem z Głubczyc, organizujemy pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych do Gietrzwałdu, Rychwałdu i Świętej Lipki oraz innych ciekawych i malowniczych miejsc. Koszt 1060 zł. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie oraz u ojca Ignacego.
 9. Według nowych rozporządzeń w naszej świątyni podczas mszy i nabożeństw religijnych może wsiąść udział 50% ogólnej ilości wiernych, w przypadku naszego kościoła to liczba 175 osób jednocześnie. A od 26 czerwca 75 % – co daje 263 osoby.
 10. Porządek Mszy św. niedzielnych w czerwcu: 7.00; 8.30; 11.00; 13.00, a na Oborze 9.45 i 11.00. Od lipca wracamy do stałego układu Mszy niedzielnych.
 11. Kancelaria parafialna wraca do stałych godzin przyjmowania.
 12. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

20.06.2021 r.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.00 na Płonię.
 2. W środę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Zapraszamy wszystkich Ojców na Mszę świętą w ich intencji o godz. 18.00 na Płonię.
 3. W czwartek 24 czerwca swoje 65-te urodziny obchodzi o. Marceli. Msza święta w jego intencji o godz. 16.00 na Płoni. Zapraszamy.
 4. Również w czwartek na godz. 18.00 na Płoni zapraszamy na Mszę świętą dzieci i młodzież z racji kończącego się roku szkolnego i katechetycznego.
 5. W zakrystii jest do nabycia książka pt. „Życie i działalność o. Ambrożego Marii Lubika”, która jest cegiełką na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach. Koszt książki 20 zł/ szt.
 6. W dniach 13 do 17 lipca tego roku wraz z bratem Pawłem z Głubczyc, organizujemy pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych do Gietrzwałdu, Rychwałdu i Świętej Lipki oraz innych ciekawych i malowniczych miejsc. Koszt 1060 zł. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie oraz u ojca Ignacego.
 7. Według nowych rozporządzeń w naszej świątyni podczas mszy i nabożeństw religijnych może wsiąść udział 50% ogólnej ilości wiernych, w przypadku naszego kościoła to liczba 45 osób jednocześnie. A od 26 czerwca 75 % – co daje 68 osób.
 8. Porządek Mszy św. niedzielnych w czerwcu: 7.00; 8.30; 11.00; 13.00, a na Oborze 9.45 i 11.00. Od lipca wracamy do stałego układu Mszy niedzielnych.
 9. Kancelaria parafialna wraca do stałych godzin przyjmowania.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych w kościele, a bez maseczek na zewnątrz ale z zachowaniem dystansu. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: KUSY – TOMASZEWSKI.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.