Ogłoszenia 25.04.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25.04.2021 r.

 

 1. Dziś na godz.14.00 na Komunia świętą dla wszystkich łączących się z nami na Mszy św. on-line.
 2. Wielkie Nieszpory Płońskie o godz. 15.00. Zapraszamy.
 3. We wtorek po mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 4. W tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową o godz. 17.30, po niej wieczorna Msza św.
 5. W sobotę 1 maja o godz. 6.00 przywitanie Królowej Maja.
 6. W niedzielę 2 maja o godz. 11.00 i 13.00 w naszej parafii Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. Ze względu na ograniczone miejsca prosimy aby wybrać inne godziny Mszy św. Do kościoła będą wpuszczone tylko dzieci rocznicowe i ich rodzice, pozostali goście będą mogli uczestniczyć na Mszy na dworze, będą włączone głośniki. Na placu przed kościołem nie ma ograniczeń co do ilości osób, ma być zachowany dystans oraz zasłonięte maseczką usta i noc.
 7. Na kolektę inwestycyjną zebrano, na Płoni 2965 zł, a na Oborze 243 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 8. W związku z obostrzeniami od soboty 27 marca, w naszej świątyni może być w sumie 20 osób ( 1 osoba na 20 m2).
 9. System numerków, obowiązuje w sobotę wieczorem i w niedzielę. W tygodniu rano i wieczorem ilość osób utrzymuje się w dozwolonej liczbie. Do kościoła wchodzimy przez zakrystię odbierając numerek, powrót tą samą drogą oddając numerek. Miejsca w kościele które będziemy zajmować są oznaczone.
 10. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele w maju 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 11. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 12. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych jak w kościele tak i na zewnątrz. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

25.04.2021 r.

 

 1. Dziś na godz.14.00 na Płonię na Komunię świętą dla wszystkich łączących się z nami na Mszy św. on-line.
 2. Zapraszamy na Wielkie Nieszpory Płońskie o godz. 15.00 na Płonię.
 3. W tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową o godz. 17.30 na Płoni, po niej wieczorna Msza św.
 4. W sobotę 1 maja o godz. 6.00 na Płoni przywitanie Królowej Maja.
 5. W niedzielę 2 maja o godz. 11.00 i 13.00 w naszej parafii Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. Ze względu na ograniczone miejsca prosimy aby wybrać inne godziny Mszy św. Do kościoła będą wpuszczone tylko dzieci rocznicowe i ich rodzice, pozostali goście będą mogli uczestniczyć na Mszy na dworze, będą włączone głośniki. Na placu przed kościołem nie ma ograniczeń co do ilości osób, ma być zachowany dystans oraz zasłonięte maseczką usta i noc.
 6. Na kolektę inwestycyjną zebrano, na Płoni 2965 zł, a na Oborze 243 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 7. W związku z obostrzeniami, w naszej świątyni może być w sumie 3 osoby ( 1 osoba na 20 m2). W pierwszej kolejności dajmy możliwość uczestnictwa osobom z zamówioną intencją mszalną. Pozostali wierni będą mogli uczestniczyć na zewnątrz będzie włączony głośnik.
 8. Porządek Mszy św. niedzielnych w kościele na Płoni o 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych jak w kościele tak i na zewnątrz. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: TOMASZEK – GINALSKA.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.