Ogłoszenia 05.04.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

05.04.2021 r.

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w Triduum Paschalne, budowę Ciemnicy i Bożego Grobu.
 2. Zapraszamy dziś na godz.14.00 na Komunię świętą dla wszystkich łączących się z nami na Mszy św. on-line.
 3. Od wtorku do soboty, codziennie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Komunia św. Wielkanocna dla tych którzy nie uczestniczą w rannej lub wieczornej Mszy św.
 4. We wtorek po mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 5. W tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową o godz. 17.30, po niej wieczorna Msza św.
 6. Do przyszłej niedzieli trwamy w Oktawie Wielkanocy.
 7. W związku z nowymi obostrzeniami od soboty 27 marca, w naszej świątyni może być w sumie 20 osób ( 1 osoba na 20 m2).
 8. Wraca system numerków, obowiązuje w sobotę wieczorem i w niedzielę. W tygodniu rano i wieczorem ilość osób utrzymuje się w dozwolonej liczbie. Do kościoła wchodzimy przez zakrystię odbierając numerek, powrót tą samą drogą oddając numerek. Miejsca w kościele które będziemy zajmować są oznaczone.
 9. Porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 10. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 11. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych jak w kościele tak i na zewnątrz. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.  

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

05.04.2021 r.

 

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w Triduum Paschalne, budowę Ciemnicy i dekorację naszego Kościoła na Oborze.
 2. Zapraszamy dziś na godz.14.00 na Płonię na Komunię świętą dla wszystkich łączących się z nami na Mszy św. on-line.
 3. Od wtorku do soboty, codziennie o godz. 15.00 na Płoni Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Komunia św. Wielkanocna dla tych którzy nie uczestniczą w rannej lub wieczornej Mszy św.
 4. W tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową o godz. 17.30 na Płoni, po niej wieczorna Msza św.
 5. Do przyszłej niedzieli trwamy w Oktawie Wielkanocy.
 6. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.
 7. W związku z obostrzeniami, w naszej świątyni może być w sumie 3 osoby ( 1 osoba na 20 m2). W pierwszej kolejności dajmy możliwość uczestnictwa osobom z zamówioną intencją mszalną. Pozostali wierni będą mogli uczestniczyć na zewnątrz będzie włączony głośnik.
 8. Porządek Mszy św. niedzielnych w kościele na Płoni o 7.00; 8.30; 11.00 – transmisja on – line na parafialnym profilu fanpage na Facebook – Parafia św. Paschalisa w Raciborzu; 13.00 i 17.00, a na Oborze 9.45 i 11.00.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.
 10. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych. Zobowiązuje się wiernych do zakrywania ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych jak w kościele tak i na zewnątrz. Nadal zachęcamy do dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: NAWROTKIEWICZ – MUSZALIK.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.