Ogłoszenia 04.10.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

04.10.2020 r.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory płońskie na godz.15.00.
 2. We wtorek po mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 3. Spotkanie scholki parafialnej w czwartek 08 października o godz. 17.00 w salce klasztornej. Zapraszamy chętne dzieci do chwalenia Pana Boga śpiewem i talentami muzycznymi.
 4. Klasa 6 i 7 ma swoje miesięczne spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. We wtorek klasa 6 a w środę klasa 7 o 19.00 w kościele.
 5. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe odprawiane codziennie o godz. 18.00.
 6. „W szkole Maryi” – zapraszamy dziewczynki na spotkania formacyjne dla Dzieci Maryi w każdą sobotę od 11.00 do 13.00.
 7. W przyszłą niedzielę odpust Macierzyństwa NMP, zapraszamy na nabożeństwo na godz.15.00
 8. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, o zakrywaniu ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust. W niedzielę kiedy udzielać będzie komunię dwóch ojców, od strony zakrystii będzie udzielana na rękę, a od strony ambony do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

04.10.2020r.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory płońskie na godz.15.00.
 2. We wtorek po mszach świętych na Płoni oddamy cześć św. Antoniemu.
 3. Spotkanie scholki parafialnej w czwartek 08 października o godz. 17.00 w salce klasztornej na Płoni. Zapraszamy chętne dzieci do chwalenia Pana Boga śpiewem i talentami muzycznymi.
 4. Klasa 6 i 7 ma swoje miesięczne spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. We wtorek klasa 6 a w środę klasa 7 o 19.00 w kościele na Płoni.
 5. „W szkole Maryi” – zapraszamy dziewczynki na spotkania formacyjne dla Dzieci Maryi w każdą sobotę od 11.00 do 13.00.
 6. W przyszłą niedzielę odpust Macierzyństwa NMP, zapraszamy na nabożeństwo na godz.15.00
 7. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30 we wtorek i sobotę, a w pozostałe dni tygodnia na 17.30.
 8. Przed kościołem można złożyć ofiary na potrzeby naszego kościoła na Oborze. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, o zakrywaniu ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust. W niedzielę kiedy udzielać będzie komunię dwóch ojców, od strony zakrystii będzie udzielana na rękę, a od strony ambony do ust.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: ŚLIWIŃSKI – KOŁEK.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.