Ogłoszenia 27.09.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27.09.2020 r.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz.15.00.
 2. We wtorek po mszach świętych oddamy cześć św. Antoniemu.
 3. Spotkanie scholki parafialnej w czwartek 01 października o godz. 17.00 w salce klasztornej. Zapraszamy chętne dzieci do chwalenia Pana Boga śpiewem i talentami muzycznymi.
 4. Klasa 8 ma swoje miesięczne spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania w czwartek o 19.00 w kościele.
 5. W piątek na 19.30 zapraszamy młodzież z Fraterni na spotkanie.
 6. Zapraszamy chłopców do zapisywania się do grona ministrantów naszej parafii. Szczegółu u o. Jeremiasza.
 7. W czwartek rozpoczynamy miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00.
 8. Zbiórka dla LSO w czwartek o godz. 19.00 w kościele.
 9. Zapraszamy na nabożeństwo TRANSITUS, czyli pamiątkę śmierci św. Franciszka w sobotę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
 10. „W szkole Maryi” – zapraszamy dziewczynki na spotkania formacyjne dla Dzieci Maryi w każdą sobotę od 11.00 do 13.00.
 11. Odwiedziny chorych do uzgodnienia telefonicznie z o. Marcelim.
 12. W niedzielę 4 października na Mszy św. o godz. 11.00 obchodzić będziemy uroczystość 100-lecia przybycia Franciszkanów na Płonię. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Bp Rudolf Pierskała. Serdecznie zapraszamy.
 13. Przypominamy o trwającym konkursie franciszkańskim. Podpisane prace, prosimy oddać do piątku włącznie w szkole, lub przy furcie klasztornej i w zakrystii.
 14. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano:  Płonia – 4179 zł, Obora – 1259 zł, w tym jest także ofiara od o. Adama naszego prymicjanta. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
 15. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości prymicji oraz sakramentu bierzmowania.
 16. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, o zakrywaniu ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust. W niedzielę kiedy udzielać będzie komunię dwóch ojców, od strony zakrystii będzie udzielana na rękę, a od strony ambony do ust.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

27.09.2020r.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz.15.00 na Płonię.
 2. We wtorek po mszach świętych na Płoni oddamy cześć św. Antoniemu.
 3. Spotkanie scholki parafialnej w czwartek 01 października o godz. 17.00 w salce klasztornej na Płoni. Zapraszamy chętne dzieci do chwalenia Pana Boga śpiewem i talentami muzycznymi.
 4. Klasa 8 ma swoje miesięczne spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania w czwartek o 19.00 w kościele na Płoni.
 5. W piątek na 19.30 na Płoni zapraszamy młodzież z Fraterni na spotkanie.
 6. Zapraszamy chłopców do zapisywania się do grona ministrantów naszej parafii. Szczegółu u o. Jeremiasza.
 7. W czwartek rozpoczynamy miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30 we wtorek i sobotę, a w pozostałe dni tygodnia na 17.30.
 8. Zapraszamy na nabożeństwo TRANSITUS, czyli pamiątkę śmierci św. Franciszka w sobotę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej na Płoni.
 9. „W szkole Maryi” – zapraszamy dziewczynki na spotkania formacyjne dla Dzieci Maryi w każdą sobotę od 11.00 do 13.00 na Płonię.
 10. Odwiedziny chorych w uzgodnieniu telefonicznie z o. Marcelim.
 11. W niedzielę 4 października na Mszy św. o godz. 11.00 na Płoni obchodzić będziemy uroczystość 100-lecia przybycia Franciszkanów na Płonię. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Bp Rudolf Pierskała. Serdecznie zapraszamy.
 12. Przypominamy o trwającym konkursie franciszkańskim. Podpisane prace, prosimy oddać do piątku włącznie w szkole, lub przy furcie klasztornej i w zakrystii na Płoni.
 13. W zeszłą niedzielę na kolektę inwestycyjną zebrano:  Płonia – 4179 zł, Obora – 1259 zł, w tym jest także ofiara od o. Adama naszego prymicjanta. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
 14. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości prymicji oraz sakramentu bierzmowania.
 15. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, o zakrywaniu ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła. Przypominamy również, że komunia święta w pierwszej kolejności udzielana jest na rękę, a następnie wiernym do ust. W niedzielę kiedy udzielać będzie komunię dwóch ojców, od strony zakrystii będzie udzielana na rękę, a od strony ambony do ust.
 16. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: PIEPRZOWSKI – PIEPRZOWSKI.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi.