Ogłoszenia 16.08.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16.08.2020 r.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielnena godz. 15.00, podczas których przywitamy pielgrzymów z Góry św. Anny.
 2. Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek.
 3. W miesiącu sierpniu w tygodniu przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, suplikacje i Msza św. wieczorna.
 4. Ze względu na panującą epidemię, piesza pielgrzymka opolska będzie miała inny charakter,a mianowicie sztafetowy. W naszej parafii będziemy mogli włączyć się do grupy duchowej od dnia 17.08 do 21.08, codziennieo godz. 20.30 zgromadzimy się na modlitwie wieczornej zakończonej Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy. Przynieśmy ze sobą świece.
 5. 21 sierpnia o godz. 14.00 na placu przed kościołem odbędzie się w ramach akcji „Oczyścić dom i świat z elektrośmieci” zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego. Szczegóły na plakatach w gablotce.
 6. W przyszłą niedzielę o. 8.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów uczestniczących w obchodach kalwaryjskich na Górze św. Anny.
 7. Trwają prace renowacyjne przy naszych organach, dlatego do ich zakończenia chór pozostanie zamknięty.
 8. Dożynki parafialne odbędą się 6 września na Mszy św. o godz. 8.30. Ze względu na panującą epidemię nie będzie poczęstunku na ogrodzie klasztornym.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, o zakrywaniu ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi i w zdrowiu zachowa na czas wakacji.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE– OBORA

16.08.2020r.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.00 na Płonię, podczas których przywitamy pielgrzymów z Góry św. Anny.
 2. Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek na Płoni.
 3. W miesiącu sierpniu w tygodniu przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 na Płoni wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, suplikacje i Msza św. wieczorna.
 4. Ze względu na panującą epidemię, piesza pielgrzymka opolska będzie miała inny charakter, a mianowicie sztafetowy. W naszej parafii będziemy mogli włączyć się do grupy duchowej od dnia 17.08 do 21.08, codziennie o godz. 20.30 na Płoni zgromadzimy się na modlitwie wieczornej zakończonej Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy. Przynieśmy ze sobą świece.
 5. 21 sierpnia o godz. 14.00 na placu przed kościołem na Płoni odbędzie się w ramach akcji „Oczyścić dom i świat z elektrośmieci” zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego. Szczegóły na plakatach w gablotce.
 6. W przyszłą niedzielę o. 8.30 na Płoni zostanie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów uczestniczących w obchodach kalwaryjskich na Górze św. Anny.
 7. Na Płoni trwają prace renowacyjne przy naszych organach, dlatego do ich zakończenia chór pozostanie zamknięty.
 8. Dożynki parafialne odbędą się 6 września na Mszy św. o godz. 8.30 na Płoni. Ze względu na panującą epidemię nie będzie poczęstunku na ogrodzie klasztornym.
 9. Przypominamy o zachowywaniu i przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, o zakrywaniu ust i nosa podczas spotkań i nabożeństw religijnych, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny:BOGDZIEWICZ – FRYDRYSZEK.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto

bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi i w zdrowiu zachowa na czas wakacji.