Ogłoszenia 02.08.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

02.08.2020 r.

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielnena godz. 15.00.
 2. Nasza parafia obchodzi w tym roku 100-lecie pielgrzymowania na Obchody Kalwaryjskie ku czci WNMP. Dziś po nieszporach w kościele spotkanie organizacyjne dla wszystkich chcących wziąć udział w tegorocznych obchodach kalwaryjskich.
 3. Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek.
 4. W miesiącusierpniuw tygodniu przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, suplikacje i Msza św. wieczorna.
 5. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi o. Bazyli nasz tegoroczny neoprezbiter, a po mszach udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
 6. Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu będzie nieczynna. Sprawy pogrzebów na bieżąco.
 7. Ze względu na panującą epidemię, piesza pielgrzymka opolska będzie miała inny charakter, a mianowicie sztafetowy. Jedynka czerwona – nasza franciszkańska grupa, ma do pokonania etap z Gogolina na Górę św. Anny. Ze względu że ilość osób jest ograniczona ( 30 os.) i lista jest już pełna, zachęcamy do udziału we Mszy św. dla pielgrzymów we wtorek 18 sierpnia na Górze św. Anny. W naszej parafii będziemy mogli włączyć się do grupy duchowej od dnia 17.08 do 21.08, codziennie o godz. 20.30 zgromadzimy się na modlitwie wieczornej zakończonej Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy.

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. II

Agnieszka Herzog, Rzym-Kat, panna, zam. Racibórz

Roman Jawoszek, Rzym-Kat, kawaler, zam. Modzurów

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.           

 Niech Pan Wam błogosławi i w zdrowiu zachowa na czas wakacji.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE– OBORA

02.08.2020r.

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielnena Płonię na godz. 15.00.
 2. Nasza parafia obchodzi w tym roku 100-lecie pielgrzymowania na Obchody Kalwaryjskie ku czci WNMP. Dziś po nieszporach w kościele spotkanie organizacyjne dla wszystkich chcących wziąć udział w tegorocznych obchodach kalwaryjskich.
 3. Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek na Płoni.
 4. W miesiącu sierpniuw tygodniu przed Mszą świętą wieczorną na Płoni o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, suplikacje i Msza św. wieczorna.
 5. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi o. Bazyli nasz tegoroczny neoprezbiter, a po mszach udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
 6. Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu będzie nieczynna. Sprawy pogrzebów na bieżąco.
 7. Ze względu na panującą epidemię, piesza pielgrzymka opolska będzie miała inny charakter, a mianowicie sztafetowy. Jedynka czerwona – nasza franciszkańska grupa, ma do pokonania etap z Gogolina na Górę św. Anny. Ze względu że ilość osób jest ograniczona ( 30 os.) i lista jest już pełna, zachęcamy do udziału we Mszy św. dla pielgrzymów we wtorek 18 sierpnia na Górze św. Anny. W naszej parafii będziemy mogli włączyć się do grupy duchowej od dnia 17.08 do 21.08, codziennie o godz. 20.30 zgromadzimy się na modlitwie wieczornej zakończonej Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiary na potrzeby naszego kościoła na Oborze.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej uroczystości odpustowej, wszystkim obecnym pielgrzymom i gościom.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny:GOCYŁA – PILIŃSKI.

Zapowiedzi przedślubne:

Zap. II

Agnieszka Herzog, Rzym-Kat, panna, zam. Racibórz

Roman Jawoszek, Rzym-Kat, kawaler, zam. Modzurów

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

Niech Pan Wam błogosławi i w zdrowiu zachowa na czas wakacji.