Ogłoszenia 17.05.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
17.05.2020 r.

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.00.
 2. Codziennie przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, następnie nabożeństwo majowe, a bezpośrednio po Msza św. wieczorna. Wejście przez zakrystię.
 3. NOWE WYTYCZYNE OBOWIĄZUJĄCE OD DZISIAJ POZWALAJĄ NA OBECNOŚĆ 30 OS. PODCZAS MSZY I NABOŻEŃSTW. WCHODZIMY PRZEZ ZAKRYSTIĘ ODBIERAJĄC NUMEREK I WYCHODZIMY W PODOBNY SPOSÓB ODDAJĄC NUMEREK. DRZWI WEJŚCIOWE DO KOŚCIOŁA BĘDĄ ZAMKNIĘTE. NA MSZĘ NIECH PRZYJDĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 2 OSOBY Z RODZINY, KTÓRE MAJĄ ZAMÓWIONE NA DANY DZIEŃ INTENCJĘ MSZALNĄ.JEŻELI BĘDZIE WIĘCEJ OSÓB MOŻNA ZOSTAĆ NA PALCU KOŚCIELNYM W 2 M ODLEGŁOŚCI OD SIEBIE I BĘDZIE WŁĄCZONY GŁOŚNIK NA ZEWNĄTRZ. OBOWIĄZUJE TO ZARÓWNO W TYGODNIU JAK I W NIEDZIELĘ.USTA I NOS MAJĄ BYĆ ZASŁONIĘTE MASECZKĄ. CHÓR POZOSTAJE ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA.
 4. 18 maja, tj. poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Paschalisa, patrona naszej parafii. Dodatkowa Msza św. w tym dniu o godz. 9.00. Zapraszamy.
 5. Zapraszamy w poniedziałek 18 maja na godz. 20.00 na nabożeństwopoświęcone św. Janowi Pawłowi II w 100 rocznicę Jego urodzin. Nabożeństwo będzie transmitowane on-line. A wychodząc dziś z kościoła można zabrać upominek od JPII.
 6. Msze w niedzielę sprawujemy o 7.00; 8.30; 11.00; 13.00 i 17.00.
 7. Kościół jest otwarty w ciągu dnia. Zapraszamy na indywidualną modlitwę.
 8. Na Facebook, na profilu parafialnym „ PARAFIA ŚW. PASCHALISA W RACIBORZU” prowadzone będą w tygodniu transmisje on-line oprócz środy i czwartku następujących wydarzeń:
 • – 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • – 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, nabożeństwo majowe i Msza święta wieczorna.
 • – Niedzielna Eucharystiao godz. 11.00 oraz o 15.00 Nabożeństwo Niedzielne.
 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na nowe kosze na śmieci na cmentarzu.
 2. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.Jeżeli ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej – proszę dzwonić. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.           

 Niech Pan Wam błogosławi

OGŁOSZENIA PARAFIALNE– OBORA
17.05.2020r.

 1. 18 maja, tj. poniedziałek na Płoni obchodzimy Uroczystość św. Paschalisa, patrona naszej parafii. Dodatkowa Msza św. w tym dniu o godz. 9.00. Zapraszamy.
 2. Zapraszamy w poniedziałek 18 maja na godz. 20.00 na Płonię na nabożeństwo poświęcone św. Janowi Pawłowi II w 100 rocznicę Jego urodzin. Nabożeństwo będzie transmitowane on-line. A wychodząc dziś z kościoła można zabrać upominek od JPII.
 3. NOWE WYTYCZNE OBOWIĄZUJĄCE OD DZISIAJ POZWALAJĄ NA OBECNOŚĆ JEDYNIE 6 OS. W TYM KAPŁAN.NA PLACU PRZED KOŚCIOŁEM PRZY ODPOWIEDNIM ROZSTAWIENIU SIĘ 2 m OD SIEBIE.NA MSZĘ NIECH PRZYJDĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI OSOBY Z RODZINY, KTÓRE MAJĄ ZAMÓWIONE NA DANY DZIEŃ INTENCJĘ MSZALNĄ. USTA I NOS MAJĄ BYĆ ZASŁONIĘTE MASECZKĄ.
 4. Msze św. niedzielne na Oborze są sprawowane o 9.45 i o 11.00
 5. Nabożeństwa majowe na Oborze będą odprawiane po Mszy św., a w tygodniu o 17.30.
 6. W ciągu tygodnia Msze święte będą odprawiane wg planu.
 7. Msze w niedzielę na Płoni sprawujemy o 7.00; 8.30; 11.00; 13.00 i 17.00.
 8. Kościół na Płoni jest otwarty w ciągu dnia. Zapraszamy na indywidualną modlitwę. Codziennie na Płoni przed Mszą świętą wieczorną o 17.30 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament z modlitwą różańcową.Wejście na adoracje i na Mszę na Płoni przez zakrystię. Na Płoni w kościele może być 30 osób.
 9. Na Facebook, na profilu parafialnym „ PARAFIA ŚW. PASCHALISA W RACIBORZU” prowadzone będą w tygodniu transmisje on-line oprócz środy i czwartku następujących wydarzeń:
 • – 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • – 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową, nabożeństwo majowe i Msza święta wieczorna.
 • – Niedzielna Eucharystia 11.00 oraz o 15.00 Nabożeństwo Niedzielne.
 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na nowe kosze na śmieci na cmentarzu.
 2. Kancelaria parafialna czynna jest wyłącznie w trybie telefonicznym lub mailowym. Numer telefonu do klasztoru 32/415-24-12 lub 691-878-042.Jeżeli ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej – proszę dzwonić. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
 3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, na następny raz prosimy rodziny: MAKS – KARASSEK.

 

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, składane ofiary osobiście lub na konto bankowe oraz za dary składane przy furcie klasztornej.

 Niech Pan Wam błogosławi