Ogłoszenia 02 – 09.02. 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

02 – 09.02. 2020 r.

 

 1. Nabożeństwo kolędowe– wspólne rodzinne kolędowanie o godz. 15.00.
 2. Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek, Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w czwartek po Mszy św., zakończenie o godz.19.00.
 3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Błażeja, w tym dniu na mszach udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja, które chroni od chorób gardła.
 4. W środę wspomnienie św. Agaty, podczas mszy św. zostanie poświęcony chleb i woda, które niech chronią nasze domy od wszelkich niebezpieczeństw. Można przynieść ze sobą na msze chleb i wodę, które poświęcone niech chronią nasze domy i gospodarstwa.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 6. W piątek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną, po niej spotkanie młodzieży z Fraterni.
 7. Zapraszamy mężczyzn i młodzieńców do pomocy przy rozbiórce szopki w sobotę08.02. na godz. 9.00.
 8. Odwiedziny chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych odbędą się w sobotę 8 lutego od godz. 8.30.
 9. 11 lutego obchodzimy wspomnienie MB z Lourdes, o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych naszej parafii z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem ludzkim. Zachęcamy do przywiezienia naszych chorych na to wydarzenie. Po Mszy św. w salce w klasztorze spotkanie i poczęstunek dla chorych, na które zaprasza parafialny zespół Caritas.
 10. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Medjugorie w dniach 28.06 do 08.07. 2020 r. informacje i zapisy u ojca proboszcza. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę, złożone ofiary i dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

02 – 09.02. 2020 r.

 

 1. Nabożeństwo kolędowe – wspólne rodzinne kolędowanie o godz. 15.00 na Płoni. Serdecznie zapraszamy.
 2. Dziś przed kościołem można złożyć ofiary na potrzeby naszego kościoła, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek, Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w czwartek po Mszy św., zakończenie o godz.19.00.
 4. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Błażeja, w tym dniu na mszach św. na Płoni udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja, które chroni od chorób gardła.
 5. W środę wspomnienie św. Agaty, podczas mszy św. na Płoni zostanie poświęcony chleb i woda, które niech chronią nasze domy od wszelkich niebezpieczeństw. Można przynieść ze sobą na msze chleb i wodę, które poświęcone niech chronią nasze domy i gospodarstwa.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 7. W piątek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną na Płoni, po niej spotkanie młodzieży z Fraterni.
 8. Zapraszamy mężczyzn i młodzieńców do pomocy przy rozbiórce szopki w sobotę 08.02. na godz. 9.00 na Płoni.
 9. Odwiedziny chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych odbędą się w sobotę 8 lutego od godz. 8.30.
 10. 11 lutego obchodzimy wspomnienie MB z Lourdes, o godz. 10.00 na Płoni zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych naszej parafii z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem ludzkim. Zachęcamy do przywiezienia naszych chorych na to wydarzenie. Po Mszy św. w salce w klasztorze spotkanie i poczęstunek dla chorych, na które zaprasza parafialny zespół Caritas.
 11. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Medjugorie w dniach 28.06 do 08.07. 2020 r. informacje i zapisy u ojca proboszcza. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy.
 12. Dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy rodziny LEŚNIOK – WALICZEK.

 

Bóg zapłać za wspólną modlitwę, złożone ofiary dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi.