OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08–15.12.2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08 – 15. 12. 2019r.

II Niedziela Adwentu

UROCZYTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 1. Nabożeństwo Adwentowe o godz. 15.00. Spotkanie dla członków Żywego Różańca po nabożeństwie.
 2. Przed kościołem Caritas parafialny rozprowadza świece Wigilijne: duże w cenie 12zł, małe w cenie 5zł.
 1. Roraty w naszej parafii odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 6.30. Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia w nich udziału. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz dzieci komunijne biorą obowiązkowy udział w roratach. Prosimy rodziców o dopilnowanie uczestnictwa dzieci i młodzieży.
 2. W poniedziałek 09.12 swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Wiesław. Msza w jego intencji będzie odprawiona tego dnia rano.
 3. Rada rodziców szkoły i przedszkola na Płoni, zaprasza na kiermasz świąteczny w czwartek 12 grudnia na godz. 16.30. roraty w tym dniu odbędą się o 6.30.
 4. W piątek dzień Fatimski, różaniec odmówimy: o 6.00 tajemnice radosne, po  Mszy porannej  tajemnice bolesne, na Oborze tajemnice światła, a wieczorem przed Mszą tajemnice chwalebne.
 5. Spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania:  wtorek – klasa 7; środa – klasa 6; czwartek klasa 8 i szkoła średnia, po roratach.
 1. Spotkanie dla Marianek w piątek o godz. 17.00.
 2. W piątek po roratach spotkanie dla młodzieży z Fraterni.
 3. Zapraszamy i zachęcamy dzieci, do przyłączenia się do śpiewu w scholce parafialnej. Spotkanie i próba w sobotę o godz. 10.00.
 1. W sobotę 14 grudnia rozpoczynamy budowę naszej szopki. Chętnych mężczyzn do pomocy zapraszamy na godz. 9.00.
 2. Przedświąteczne odwiedziny chorych w sobotę 14 grudnia od godz.8.30.
 1. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna, będzie można złożyć ofiary za które już składamy Serdeczne Bóg zapłać.
 1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Paweł Jan Zurowietz, katolik z Raciborza

Katarzyna Sula, katoliczka z Raciborza/ zapowiedź II

 

Bóg zapłać za wspólną modlitwę, złożone ofiary i dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi.

Życzymy owocnego czasu przeżywania Adwentu.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – OBORA

08 – 15. 12. 2019r.

II Niedziela Adwentu

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 

 1. Nabożeństwo Adwentowe o godz. 15.00 na Płoni. Spotkanie dla członków Żywego Różańca po nabożeństwie.
 2. Dziś przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać.
 3. Przed kościołem Caritas parafialny rozprowadza świece Wigilijne: duże w cenie 12zł, małe w cenie 5zł.
 4. Roraty w naszej parafii na Płoni odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 6.30. Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia w nich udziału. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz dzieci komunijne biorą obowiązkowy udział w roratach. Prosimy rodziców o dopilnowanie uczestnictwa dzieci i młodzieży.
 5. W poniedziałek 09.12 swoje imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Wiesław. Msza w jego intencji będzie odprawiona tego dnia rano.
 6. Rada rodziców szkoły i przedszkola na Płoni, zaprasza na kiermasz świąteczny w czwartek 12 grudnia na godz. 16.30. roraty w tym dniu odbędą się o 6.30. na Płoni.
 7. Spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania: wtorek – klasa 7; środa – klasa 6; czwartek klasa 8 i szkoła średnia, po roratach na Płoni.
 8. W piątek dzień Fatimski, różaniec odmówimy: o 6.00 tajemnice radosne, po Mszy porannej  tajemnice bolesne, na Oborze tajemnice światła, a wieczorem przed Mszą tajemnice chwalebne.
 9. Spotkanie dla Marianek w piątek o godz. 17.00 Płoni.
 10. W piątek po roratach spotkanie dla młodzieży z Fraterni na Płoni.
 11. Zapraszamy i zachęcamy dzieci, do przyłączenia się do śpiewu w scholce parafialnej. Spotkanie i próba w sobotę o godz. 10.00 na Płoni.
 12. W sobotę 14 grudnia na Płoni rozpoczynamy budowę naszej szopki. Chętnych mężczyzn do pomocy zapraszamy na godz. 9.00.
 13. Przedświąteczne odwiedziny chorych w sobotę 14 grudnia od godz.8.30.
 14. Dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy rodziny CHAŁUPIŃSKA – KURPIEL.

 

Bóg zapłać za wspólną modlitwę, złożone ofiary i dary składane przy furcie klasztornej. Niech Pan Wam błogosławi. Życzymy owocnego czasu przeżywania Adwentu.